Bielizna TecnoDry System

Oceń produkt
  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 159,00 zł 88,00 zł

 Termoaktywny zestaw  TecnoDry System - koszulka + legginsy  to uniwersalna bielizna dla wszystkich aktywnych uprawiających sport. Nowoczesna kombinacja splotu technicznych włókien zapewnia Ciągłą mikrocyrkulację powietrza m-dzy skórą a materiałem (wentylacja i odprowadzanie wilgoci). Dwuwarstwowa struktura materiału zapewnia wysoki komfort cieplny.

Bielizna wykonana z elastycznego tecnostretchu przypominającego w dotyku bawełnę, doskonale dopasowuje się do sylwetki i jest przyjemna dla ciała. Nie krępuje ruchu i gwarantują pełną swobodę podczas treningu.

Zewnętrzna strona bielizny wykonana jest z gładkich włókien odpornych na ścieranie, wewnętrzna z oddychających technicznych włókien odpowiedzialnych za wysoką izolację cieplną. Włókna tecnostretch gwarantują natychmiastowe odprowadzanie wilgoci przy jednoczesnym utrzymaniu właściwej temperatury ciała. TecnoDry to również idealna proporcja ciepła jakie daje bielizna do wagi i miejsca, jakie zajmuje w plecaku.  Polecana jako pierwsza i druga warstwa.

Bielizna znajdzie szerokie zastosowanie w każdej porze roku i w różnych dyscyplinach jak: narciarstwo, trekking, jogging, nordic walking, outdoor, rower.

 

Fason: dopasowany

 


     

Szczegóły produktu:

 

- idealnie dopasowuje się do sylwetki, nie krępuje ruchów

- tecnostretch materiał miły w dotyku, przypominający bawełnę

- odprowadza nadmiar ciepła oraz pot

- wysoka izolacja cieplna

- idealna proporcja ciepła do wagi

- rękawy zakończone mankietami

- polecany jako pierwsza i druga warstwa

- skład:94 % poliester,6% elastan

- gramatura: 232g/m 2

- pranie: temp. do 30 stop. C, polecane pranie ręczne

- odzież wyprodukowana jest w Polsce przez firmę Attiq.

 

 TABELA ROZMIARÓW