BALTORO 2.0. POWER STRETCH POLARTEC bluza damska

  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 179,00 zł

Termoaktywna bluza do biegania, na narty, hikingu i wspinaczki z Power Stretch Polartec. Gwarantuje komfort termiczny, oddycha i doskonale odprowadza wilgoć. 

BALTORO 2.0. POWER STRETCH POLARTEC bluza damska

 

Termoaktywna bluza damska Baltoro 2.0. Power Stretch Polartec doskonale sprawdzi się jako warstwa izolacyjna podczas biegania, wspinaczki, hikingu czy na nartach. Bluza została wykonana z Power Stretch Polartec, który charakteryzuje się doskonałą oddychalnością, ekspresowym transportowaniem cząsteczek wilgoci na zewnątrz przez co gwarantuje komfort termiczny.
Polartec® Power Stretch® posiada unikatową dwuwarstwową konstrukcję, jej zewnętrzna strona jest gładka a wewnętrzna to miękki i miły w dotyku polar. Elastyczne, 4- kierunkowo rozciągające się włókna doskonale dopasowują bluzę do kształtu ciała, lekko je opinają ale nie krępują ruchów i efektywnie chronią przed zimnem.
Wysoka stójka zabezpiecza szyję przed zimnem, zamek ułatwia zdejmowanie bluzy i daje dodatkową możliwość wentylacji (podczas wzmożonego wysiłku), zakończenie rękawów mankietami chroni przed podciąganiem rękawów do góry a wszyta w dolnej części bluzy antypoślizgowa taśma zapobiega podciąganiu bluzy do góry.

 

Kolor czarny

Fason dopasowany.