ULTIMATE MODEL 1 MĘSKA BLUZA KOLARSKA

Oceń produkt
  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 169,00 zł

Termoaktywna bluza kolarska ULTIMATE odddychająca, szybkoschnąca utrzymująca stałą temperaturę ciała podczas treningu.

Ciepła bluza kolarska z długim rękawem ULTIMMATE wykonana z elastycznego, oddychającego poliestru o właściwościach termoizolacyjnych. Specjalna struktura włókien przyspiesza odprowadzanie wilgoci i szybkie schnięcie materiału a  wykończenie mesh od wewnętrznej strony ("ciepły meszek") pomaga w utrzymaniu stałej temperatury ciała podczas treningu.
Niepowtarzalny i modny design wykonany techniką sublimacji jest trwały i niespieralny, nieblaknący przez wiele lat użytkowania.
Bluza ULTIMATE posiada  nowoczesny, dopasowany krój kolarski z przedłużonym tyłem. Na plecach znajdują się dwie otwarte kieszenie + wewnętrzna wodoodporna kieszeń na telefon. Dół koszulki wykończony jest silikonową gumą antypoślizgową. Napisy odblaskowe z tyłu i na lewym rękawie + taśma odblaskowa wzdłuż zamka z przodu zapewniają widoczność po zmroku. Koszulka posiada niezawodny zamek YKK.
Bluza polecana jest jako druga warstwa.
Szczegóły
- elastyczny, miły dla ciała, oddychający, szybkoschnący poliester
- właściwości termoizolacyjne + docieplające wykończenie mesh od wewnętrznej strony
- modny design wykonany techniką sublimacji
- nowoczesny, dopasowany krój kolarski z wydłużonym tyłem
- na plecach dwie otwarte kieszenie + wewnętrzna wodoodporna kieszeń na telefon (wymiary 12 cm x 15 cm)
- dół koszulki wykończony silikonową gumą antypoślizgową
- napisy odblaskowe  z tyłu i na lewym rękawie + taśma odblaskowa wzdłuż zamka z przodu gwarantują widoczność i bezpieczeństwo
- zamek YKK
- gramatura
- skład: 100% poliester, struktura gładka
- łatwa konserwacja-  pranie: 40 stop. C, z możliwością stosowania proszków i płynów zmiękczających
- wyprodukowane w Polsce przez ATTIQ
MATERIAŁY I WSZYSTKIE KOMPONENTY UŻYTE DO PRODUKCJI ODZIEŻY ATTIQ POCHODZĄ Z UNII EUROPEJSKIEJ. 
Męska termoaktywna ciepła  bluza kolarska ULTIMATE MODEL 1
 
Ciepła bluza kolarska z długim rękawem ULTIMATE wykonana z elastycznego, oddychającego poliestru o właściwościach termoizolacyjnych. Specjalna struktura włókien przyspiesza odprowadzanie wilgoci i szybkie schnięcie materiału a wykończenie mesh od wewnętrznej strony ("ciepły meszek") pomaga w utrzymaniu stałej temperatury ciała podczas treningu. Niepowtarzalny, modny design wykonany techniką sublimacji jest trwały i niespieralny, nieblaknący przez wiele lat użytkowania. Bluza ULTIMATE posiada  nowoczesny, dopasowany krój kolarski z przedłużonym tyłem. Na plecach znajdują się dwie otwarte kieszenie + wewnętrzna wodoodporna kieszeń na telefon. Dół koszulki wykończony jest silikonową gumą antypoślizgową. Napisy odblaskowe z tyłu i na lewym rękawie + taśma odblaskowa wzdłuż zamka z przodu zapewniają widoczność po zmroku. Koszulka posiada niezawodny zamek YKK. Bluza polecana jest jako druga warstwa.