TORRE xSOFT FLUO + kaptur męska bluza

Oceń produkt
  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 259,00 zł 219,00 zł

Sportowa bluza Torre z kapturem wykonana z oddychającego i szybkoschnącego tecnostretchu xSoft. 

Sportowa bluza - wykonana z oddychającego i szybkoschnącego tecnostretchu xSoft. Ergonomiczny, luźny  krój, sportowy i modny design sprawiają, że bluza doskonale sprawdzi się w czasie treningów jak i w codziennym użytkowaniu. Wysoka stójka, wydłużony tył, otwory na kciuka, długi zamek, 3 kieszenie zwiększają jej funkcjonalność i praktyczność.
Dwuwarstwowa struktura materiału zapewnia wysoki komfort cieplny a dzięki mikropolarowi od wewnętrznej strony doskonale izoluje i utrzymuje ciepło w chłodne dni. Włókna tecnostretch xSoft gwarantują natychmiastowe wchłanianie wilgoci i jej wypychanie na zewnątrz.
Bluza polecana jako druga warstwa, stanowi doskonałą alternatywę dla polarów (przy jednoczesnym zachowaniu mniejszej wagi i miejsca które zajmuje w plecaku).
Bluza znajdzie szerokie zastosowanie w każdej porze roku i w różnych dyscyplinach jak: narciarstwo, trekking, jogging, nordic walking, outdoor, rower.
Fason: luźny
Kolor: niebieski, seledynowy
Szczegóły produktu
- oddychający, szybkoschnący materiał stanowiący idealną ochronę cieplną
- tecnostretch xSoft - ciepły, lekki, miły dla ciała (UWAGA: wrażliwy na ostre elementy garderoby np. rzepy, paski od plecaków, aparatów)
- przyjemny micropolar od wewnętrznej strony stanowiący doskonałą termoizolację
- ergonomiczny, sportowy, luźny krój nie krępujący ruchów
- profilowane rękawy
- wysoka stójka
- otwory na kciuka
- 3 kieszenie (kieszonka „napoleońska” i 2 kieszenie boczne) zapinane na zamek
- osłonka zamka chroniąca brodę
- wydłużony tył
- zamki YKK
- rękawy i dół bluzy obszyte elastyczną gumą
- skład: 100% poliester, gramatura 265 g/m2
- pranie: 40 stop. C, z możliwością stosowania proszków i płynów zmiękczających, nie wirować
- odzież produkowana jest w Polsce przez firmę ATTIQ
MATERIAŁY I WSZYSTKIE ELEMENTY UŻYTE DO PRODUKCJI ODZIEŻY ATTIQ POCHODZĄ Z UNII EUROPEJSKIEJ. 
Męska bluza Torre xSoft FLUO + kaptur
 
Sportowa bluza - wykonana z oddychającego i szybkoschnącego tecnostretchu xSoft. Ergonomiczny, luźny  krój, sportowy i modny design sprawiają, że bluza doskonale sprawdzi się w czasie treningów jak i w codziennym użytkowaniu. Wysoka stójka, wydłużony tył, otwory na kciuka, długi zamek, 3 kieszenie zwiększają jej funkcjonalność i praktyczność. Dwuwarstwowa struktura materiału zapewnia wysoki komfort cieplny a dzięki mikropolarowi od wewnętrznej strony doskonale izoluje i utrzymuje ciepło w chłodne dni. Włókna tecnostretch xSoft gwarantują natychmiastowe wchłanianie wilgoci i jej wypychanie na zewnątrz.Bluza polecana jako druga warstwa, stanowi doskonałą alternatywę dla polarów (przy jednoczesnym zachowaniu mniejszej wagi i miejsca które zajmuje w plecaku).Bluza znajdzie szerokie zastosowanie w każdej porze roku i w różnych dyscyplinach jak: narciarstwo, trekking, jogging, nordic walking, outdoor, rower.
 

Fason: luźny

Kolor: FLUO