VALTORIA ALPHA MODEL 4 DAMSKA BLUZA

Oceń produkt
  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 269,00 zł

Strefowa, termoaktywna bluza VALTORIA gwarantująca komfort cieplny i wiatroodprność. Stworzona na bazie technologii Polartec High Loft + membrana Event.

Techniczna bluza damska VALTORIA MODEL 4

 

Wielofunkcyjna techniczna damska bluza Valtoria to połączenie wszystkich właściwości, które są istotne dla aktywnych, ceniących sobie kompleksowe rozwiązania. Bluza gwarantuje pełen komfort zarówno podczas wzmożonego wysiłku jak i w czasie odpoczynku zajmując jednocześnie niewiele miejsca po złożeniu!!
Powierzchnia bluzy została podzielona na strefy termoizolacyjne, gdzie miejsca najbardziej narażone na wychłodzenie zostały docieplone przez ocieplinę Alpha (kołnierzyk, barki i przód). 

Anatomiczny, dopasowany krój, wysoka stójka, wydłużony tył, otwory na kciuki, długi zamek, 3 kieszenie (2 boczne + 1 na piersi) zwiększają funkcjonalność i praktyczność bluzy.
Bluza Valtoria to połączenie materiałów o najwyższych współczynnikach oddychalności gwarantujących jednocześnie komfort cieplny i wiatroodprność.
Bazę bluzy stanowi dwuwarstwowy tecnostretch, który zapewnia wysoki komfort cieplny, a dzięki mikropolarowi od wewnętrznej strony doskonale izoluje i utrzymuje ciepło w chłodne dni. Włókna tecnostretch gwarantują natychmiastowe wchłanianie wilgoci i jej wypychanie na zewnątrz. Serce bluz stanowi ocieplina Polartec Alpha. Jest to wysokiej wydajności ocieplina syntetyczna, stworzona na bazie technologii Polartec High Loft.  Technologia ta posiada unikatową konstrukcję, dzięki której bez zwiększania ciężaru materiału, zatrzymuje on ciepło wytworzone przez ciało, utrzymuje wysoki poziom oddychalności i kompresyjności oraz szybko schnie. Alpha jest niezwykle wytrzymałym i stabilnym materiałem (nie zbryla się i nie przemieszcza podczas użytkowania).
Ocieplina Alpha chroniona jest przez przez jedną z najlepszych membran produkcji Event. Na dwuwarstwowej membranie naniesiony jest trwały nadruk sublimacyjny.
Bluza znajdzie szerokie zastosowanie w każdej porze roku i w różnych dyscyplinach jak: narciarstwo, trekking, jogging, nordic walking, outdoor, rower.
Fason dopasowany.