Bokserka Damska Aira

Oceń produkt
  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 85,00 zł

Techniczna, strefowa, bokserka damska do biegania i na fitness o właściwościach oddychających, szybkoschnących i wentylująco - chłodzących.

Bezrękawnik męski do biegania wykonany z dwóch rodzajów oddychających materiałów: wentylująco-chłodzącego coolmax-u i szybkoschnącej siatki TIME OUT.
Coolmax wentyluje i zapewnia uczucie chłodu podczas treningu, zastosowanie 5 szybkoschnących siatkowych paneli w miejscach najbardziej narażonych na pot (kark, pachy, boki), wspomaga właściwości wentylacyjne coolmaxu i przyspiesza schnięcie koszulki.
Luźny, wygodny krój, miły dla ciała materiał, płaskie szwy i modne wzornictwo uprzyjemnią codzienny trening.

 

Opis
- luźny, wygodny krój
- płaskie szwy
- nieblaknący, niespierający się, modny design
- 5 paneli wentylacyjnych wspomagających odprowadzanie potu (przód - 2 pomarańczowe elementy przy szyi, czarne boki koszulki, tył - pomarańczowa wstawka na karku).
- zastosowanie oddychających, wentylująco- chłodzących , szybkoschnących materiałów, zapobiegają przyklejania się koszulki do ciała
- materiały: coolmax- struktura drobnych oczek gwarantuje właściwości wentylująco-chłodzące, skład  100% poliester, gramatura 130 g/m2
- materiały: siatka - struktura drobnych rombów wspomaga odprowadzanie wilgoci, skład 100% poliester, gramatura 90 g/m2
- pranie: 40 stop. C, z możliwością stosowania proszków i płynów zmiękczających
- bezrękawniki nie wymagają specjalnego traktowania podczas prania, szybko schną i nie wymagają prasowania
- wyprodukowane w Polsce przez ATTIQ
MATERIAŁY I WSZYSTKIE ELEMENTY UŻYTE DO PRODUKCJI ODZIEŻY ATTIQ POCHODZĄ Z UNII EUROPEJSKIEJ. 
Techniczna bokserka damska do biegania i na fitness wykonana z termoaktywnych włókien dry clim i szybkoschnącej siatki TIME OUT.
Dry Clim o właściwościach oddychających, szybkoschnących i wentylująco-chłodzących wentyluje i wspomaga odprowadzanie wilgoci. Na plecach górny panel wykonany z siatki wspomaga wentylację ciała podczas treningu. Elementy odblaskowe zapewniają widoczność a wygodny krój, płaskie szwy gwarantują komfort.