Damska koszulka kolarska OPAL seria Power 2.0

  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 169,00 zł

Damska koszulka kolarska Opal seria Power 2.0 jest idealna dla wszystkich: kolarzy szybkich i wolnych, starych i młodych, spiesznych i leniwych czyli dla wszystkich. Zastosowanie lekkich materiałów i  uniwersalnego kroju koszulki zagwarantuje wygodne treningi i szybkie starty nawet w czasie upalnych dni.

Dokonując liftingu całej kolekcji kolarskiej ATTIQ nasi projektanci podjęli decyzję jedynie o odświeżeniu samej serii Power bez dokonywania dużych zmian konstrukcyjnych. Dlaczego? Ponieważ nie zmienia się czegoś co jest już dobre i sprawdzone.

Damska  koszulka kolarska Opal serii Power 2.0 wykonana z trzech oddychających materiałów: Asteria Interpower, Microfresh, Coolmax.
Cały przód koszulki i rękawki wykonano z elastycznej Asterii Interpower o właściwościach wentylująco-chłodzących. Asteria zapewnia uczucie lekkości i doskonale dopasowuje się do ciała. Wspomaga przepływ powietrza i zapobiega przegrzaniu w gorące dni. Rękawki zakończone bezszwowo dopasowują się do każdego kształtu ręki.

Tył koszulki wykonano z szybkoschnącego coolmaxu, który gwarantuje błyskawiczny transport wilgoci na zewnątrz. Faktura drobnych oczek wspomaga usuwanie wilgoci na zewnątrz.

Boki - siatka Microfresh wspomaga wentylację. Wytaliowanie po bokach podkreśla kobiece kształty i podkreśla talię.

Dół koszulki zakończony antypoślizgową gumą zapobiegającą podciąganiu koszulki do góry. 

Na plecach znajdują się dwie kieszonki + dodatkowa wodoodporna kieszonka zapinana na zamek (na drobiazgi: klucze, dokumenty, pieniądze). 

Dyskretne, wkomponowane w design koszulki, elementy odblaskowe zapewniają widoczność. 

 

Koszulka kolarska Opal wśród wszystkich serii kolarskich ATTIQ  posiada największą tolerancję rozmiaru. Jest to koszulka najluźniejsza oraz wybaczająca niedoskonałości ciała (np. mniej atletyczny brzuszek). Sprawdzi się w upalne dni ze względu na lekki, przewiewny materiał frontu koszulki, który chroni przed przegrzaniem.

Właściwy rozmiar dobierz korzystając z tabeli rozmiarów.