Damski komplet kolarski OPAL seria Power 2.0

  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 299,00 zł

Damski komplet kolarski  Opal seria Power 2.0 koszulka kolarska + spodenki kolarskie na szelkach jest idealny dla wszystkich: kolarzy szybkich i wolnych, starych i młodych, spiesznych i leniwych czyli dla wszystkich. Damski fason podkreśli kobiece kształty.

Dokonując liftingu całej kolekcji kolarskiej ATTIQ nasi projektanci podjęli decyzję jedynie o odświeżeniu samej serii Power bez dokonywania dużych zmian konstrukcyjnych. Dlaczego? Ponieważ nie zmienia się czegoś co jest już dobre i sprawdzone.

 

KOSZULKA KOLARSKA+ SPODENKI KOLARSKIE

Damska koszulka kolarska Opal serii Power 2.0 wykonana z trzech oddychających materiałów: Asteria Interpower, Microfresh, Coolmax.
Cały przód koszulki i rękawki wykonano z elastycznej Asterii Interpower o właściwościach wentylująco-chłodzących. Asteria zapewnia uczucie lekkości i doskonale dopasowuje się do ciała. Wspomaga przepływ powietrza i zapobiega przegrzaniu w gorące dni. Rękawki zakończone bezszwowo dopasowują się do każdego kształtu ręki.

Tył koszulki wykonano z szybkoschnącego coolmaxu, który gwarantuje błyskawiczny transport wilgoci na zewnątrz. Faktura drobnych oczek wspomaga usuwanie wilgoci na zewnątrz.

Boki - siatka Microfresh wspomaga wentylację. Wytaliowanie po bokach podkreśla kobiece kształty i podkreśla talię.

Dół koszulki zakończony antypoślizgową gumą zapobiegającą podciąganiu koszulki do góry. 

Na plecach znajdują się trzy kieszonki + dodatkowa wodoodporna kieszonka zapinana na zamek (na drobiazgi: klucze, dokumenty, pieniądze). 

Dyskretne, wkomponowane w design koszulki, elementy odblaskowe zapewniają widoczność. 

 

Koszulka kolarska Opal wśród wszystkich serii kolarskich ATTIQ  posiada największą tolerancję rozmiaru. Jest to koszulka najluźniejsza oraz wybaczająca niedoskonałości ciała (np. mniej atletyczny brzuszek). Sprawdzi się w upalne dni ze względu na lekki, przewiewny materiał frontu koszulki, który chroni przed przegrzaniem.

Damskie spodenki kolarskie Opal na szelkach wykonane zostały z oryginalnej, 4-kierunkowo rozciągającej się włoskiej lycry i z oddychającej siatki. Płaskie, elastyczne szwy zwiększają trwałość i wytrzymałość spodenek. Anatomiczne panele gwarantuje idealne dopasowanie spodenek do ciała. Szelki wykonane z oddychającej, szybkoschnącej siatki przyspieszają odprowadzanie wilgoci. Dzięki większej elastyczności zwiększyła się tolerancja rozmiaru (mniejszy rozmiar, wyższa osoba, długie torsy). Tradycyjną antypoślizgową gumę w dolnej części nogawek zastąpiono nowoczesnym elastycznym, bezuciskowym mankietem z nadrukowanymi silikonowymi elementami od wewnętrznej strony.  W spodenkach zastosowano wysokiej jakości włoską wkładkę Dolomiti.

 

Cechy wkładki:

- przeznaczenie: średnie i długie dystanse (ok. 4/5 godz.)
- POKRYCIE – antybakteryjna dzianina, skład 81% poliester, 19% elastan o właściwościach oddychających, szybkoschnących
- WIERZCHNIA WARSTWA - elastyczna cienka pianka z otworami 8mm gwarantuje przepływ powietrza i odprowadzanie wilgoci podczas jazdy; gęstość 65 kg/m3, grubość 3 mm
- WEWNĘTRZNA WARSTWA – trzon wkładki - pianka z drobnymi otworami zapewnia stały przepływ powietrza, dopasowanie do użytkownika oraz gwarantuje swobodę poruszania się podczas jazdy; gęstość 90 kg/m3
- bezszwowa konstrukcja chroni przed otarciami
- perforacja wszystkich warstw wkładki gwarantuje wysoką oddychalność, szybkie odparowywanie wilgoci i zapewnia poczucie świeżości.

 

SPOSÓB KONSERWACJI SPODENEK:

- pranie ręczne lub z delikatnym programem w temp do 30 ° C

- używaj nieagresywnych, neutralnych detergentów

- unikaj zmiękczaczy do tkanin, ponieważ mogą one zmniejszyć unoszenie się pianek

- podczas prania nie łącz jasnych kolorowych ubrań z ciemnymi ubraniami

- użyte ubranie należy natychmiast wyprać aby uniknąć zmian od potu na tkaninie

- unikaj suszenia w suszarce bębnowej lub w innych urządzeniach wymagających traktowania odzieży podwyższoną temperaturą.