Komino-Czapka Tecnostretch xSoft

Oceń produkt
  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 29,00 zł

Komin Tecnostrretch xSoft

Super ciepły, sportowo - outdoorowy komin wykonany z oddychających, szybkoschnących i termoaktywnych włókien.
W tunelu, w górnej części komina umieszczono sznurek + stoper pozwalający na zmniejszenie otworu komina lub wykonanie czapki.
Dwuwarstwowa struktura materiału tecnostretch zapewnia wysoki komfort cieplny a dzięki mikropolarowi od wewnętrznej strony doskonale izoluje i utrzymuje ciepło w
chłodne dni. Włókna tecnostretch xSoft gwarantują natychmiastowe wchłanianie wilgoci i jej wypychanie na zewnątrz.
Komino-czapka znajdzie szerokie zastosowanie w każdej porze roku i w różnych dyscyplinach jak: narciarstwo, trekking, jogging, nordic walking, outdoor, rower.
Szczegóły produktu
- kolor - limonkowo/fluo z niebieskimi przeszyciami
- Unisex - UWAGA, podział na rozmiary
- skład: 100% poliester, gramatura 265 g/m2
- pranie: 40 stop. C, z możliwością stosowania proszków i płynów zmiękczających, nie wirować
- odzież produkowana jest w Polsce przez firmę ATTIQ
MATERIAŁY I WSZYSTKIE ELEMENTY UŻYTE DO PRODUKCJI ODZIEŻY ATTIQ POCHODZĄ Z UNII EUROPEJSKIEJ. 
Super ciepły, sportowo - outdoorowy komin wykonany z oddychających, szybkoschnących i termoaktywnych włókien. W tunelu, w górnej części komina umieszczono sznurek + stoper pozwalający na zmniejszenie otworu komina lub wykonanie czapki. Dwuwarstwowa struktura materiału tecnostretch zapewnia wysoki komfort cieplny a dzięki mikropolarowi od wewnętrznej strony doskonale izoluje i utrzymuje ciepło w chłodne dni. Włókna tecnostretch xSoft gwarantują natychmiastowe wchłanianie wilgoci i jej wypychanie na zewnątrz. Komino-czapka znajdzie szerokie zastosowanie w każdej porze roku i w różnych dyscyplinach jak: narciarstwo, trekking, jogging, nordic walking, outdoor, rower.