KURTKA BIEGOWA DRY STORM DAMSKA

  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 290,00 zł

Lekka  przeciwwiatrowa i przeciwdeszczowa kurtka z kapturem. Resistance to water prespiration (water column) - 10000 mmH2O, breathability - respiration 7,500 g/mq/24h.

Kurtka biegowa Dry Storm damska


Lekka kurtka sportowa oddychająca, wiatro i wodoodporna chroni przed wiatrem i deszczem. Ergonomiczna konstrukcja idealnie komponuje się z ruchami ciała podczas biegu. Cyrkulację powietrza i wentylację wspomaga szczelina wentylacyjna na plecach.Na trzywarstwowym materiale (poliester od zewnątrz+ membrana + materiał chroniący membranę od wewnątrz) naniesiony jest trwały nadruk sublimacyjny.
Z przodu kurtka posiada długi zamek YKK, który ułatwia szybkie rozpinanie, zakładanie i zdejmowanie, dopasowany kaptur, wydłużony tył i łatwo dostępne kieszenie zapinane na zamek (2 kieszonki po bokach + 1 kieszonka napoleońska na piersi). Kurtka posiada tradycyjne szwy. Szwy nie są impregnowane, klejone. Elementy odblaskowe gwarantuję widoczność.

 

    

 

Konserwacja kurtki 

1. Zabezpiecz wszystkie zamki i zamknięcia.

2. Pierz w pralce w ciepłej temperaturze (110 ° F / 40 ° C) za pomocą wysokowydajnego środka czyszczącego, takiego jak Nikwax® Tech Wash,.

3. Jeśli zdecydujesz się użyć konwencjonalnego płynnego detergentu do prania, zalecamy drugie płukanie, aby usunąć wszelkie ślady detergentu z tkaniny.

4. Można suszyć w suszarce bębnowej, używając ustawienia niskiej temperatury, aby odmłodzić trwałe wykończenie hydrofobowe odzieży (DWR).

5. Nie używaj środków do zmiękczania tkanin, wybielaczy ani produktów do usuwania plam i nigdy nie czyść chemicznie odzieży.

6. Nie zalecamy używania żelazka do odmładzania wykończenia DWR, ponieważ zbyt gorące żelazko może nieodwracalnie uszkodzić tkaninę.

 

Tkanina została pokryta trwałym wykończeniem hydrofobowym (DWR). DWR służy jako niewidoczna pierwsza linia obrony w mokrych warunkach, a przy prawidłowym działaniu powoduje gromadzenie się wilgoci na powierzchni tkaniny i jej szybkie odprowazdanie. Wykończenie DWR z czasem ulega pogorszeniu i będzie je trzeba odświeżyć. Prostym sposobem na sprawdzenie wykończenia DWR odzieży jest lekkie spryskanie wodą i sprawdzenie, czy woda ścieka lub wchłania się przez materiał. Jeśli tkanina „wyschnie”, czas ożywić wykończenie DWR. Gdy nadejdzie czas odświeżenia wykończenia DWR, zaleca się stosowanie produktu uzupełniającego Nikwax® TX.Direct Wash-In lub TX.Direct Spray-On.