KURTKA BIEGOWA DValpine 3L DAMSKA

  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 429,00 zł

Damska kurtka biegowa z kapturem, przeciwwiatrowa i przeciwdeszczowa. Membrana Event: water prespiration (water column) - 20000 mmH2O, breathability - respiration  22000 g/mq/24h. Klejone szwy.

Damska kurtka biegowa DValpine 3L 


Techniczna, ultra lekka kurtka do biegania to doskonałe uzupełnienie biegowego stroju w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Ergonomiczna konstrukcja idealnie komponuje się z ruchami ciała podczas biegu. Kurtka biegowa  posiada strefę ochrony ww - protect (water and wind). Strefa ochrony wykonana została z oddychającej i wodoodpornej membrany Event chroniącej przed wiatrem i deszczem. Na trzywarstwowym materiale (poliester+ membrana+ poliester) od zewnątrz naniesiony jest trwały nadruk sublimacyjny, wewnętrzna strona kurtki ma kolor szary. 
Z przodu damska kurtka do biegania posiada długi zamek YKK, który ułatwia szybkie rozpinanie, zakładanie i zdejmowanie. Kurtka posiada również dopasowany kaptur, wydłużony tył i łatwo dostępne kieszenie zapinane na zamek (2 kieszonki po bokach + 1 kieszonka napoleońska na piersi). Dół kurtki i kaptur wykończony estetyczną gumą. Elementy odblaskowe zapewniają widoczność.    

 

 

 

 

 

 

 

 

Konserwacja odzieży wierzchniej materiałów eVent® - oryginalna instrukcja konserwacji tkaniny  dostępna jest na stronie producenta materiału  http://www.eventfabrics.com/fabric-care

 

1. Zabezpiecz wszystkie zamki i zamknięcia.

2. Pierz w pralce w ciepłej temperaturze (110 ° F / 40 ° C) za pomocą wysokowydajnego środka czyszczącego, takiego jak Nikwax® Tech Wash,.

3. Jeśli zdecydujesz się użyć konwencjonalnego płynnego detergentu do prania, zalecamy drugie płukanie, aby usunąć wszelkie ślady detergentu z tkaniny.

4. Można suszyć w suszarce bębnowej, używając ustawienia niskiej temperatury, aby odmłodzić trwałe wykończenie hydrofobowe odzieży (DWR).

5. Nie używaj środków do zmiękczania tkanin, wybielaczy ani produktów do usuwania plam i nigdy nie czyść chemicznie odzieży.

6. Nie zalecamy używania żelazka do odmładzania wykończenia DWR, ponieważ zbyt gorące żelazko może nieodwracalnie uszkodzić tkaninę.

 

Tkanina została pokryta trwałym wykończeniem hydrofobowym (DWR). DWR służy jako niewidoczna pierwsza linia obrony w mokrych warunkach, a przy prawidłowym działaniu powoduje gromadzenie się wilgoci na powierzchni tkaniny i jej szybkie odprowazdanie. Wykończenie DWR z czasem ulega pogorszeniu i będzie je trzeba odświeżyć. Prostym sposobem na sprawdzenie wykończenia DWR odzieży jest lekkie spryskanie wodą i sprawdzenie, czy woda ścieka lub wchłania się przez materiał. Jeśli tkanina „wyschnie”, czas ożywić wykończenie DWR. Gdy nadejdzie czas odświeżenia wykończenia DWR, zaleca się stosowanie produktu uzupełniającego Nikwax® TX.Direct Wash-In lub TX.Direct Spray-On.