Męska koszulka kolarska KYANIT seria Active 2.0

  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 139,00 zł

Męska koszulka kolarska Kyanit należy do podstawowej serii kolarskiej Active 2.0. Jest to klasyczna koszulka kolarska dla każdego i na każdą porę roku. Polecana amatorom i profesjonalistom.

Podstawowa seria Active 2.0 nawiązuje do klasycznej formy koszulki kolarskiej. Dzięki czemu koszulka kolarska jest ponadczasowa i uniwersalna.

 

Męska koszulka kolarska Kyanit w całości została wykonana z oddychającego i szybkoschnącego poliestru. Faktura materiału "drobne oczka" wspomaga odprowadzanie wilgoci, pozwala skórze oddychać oraz zapewnia doskonałą klimatyzację ciała podczas wysiłku.

Męska koszulka kolarska Kyanit posiada reglanowo wszyte rękawki dzięki czemu dapasowuje się do każdego kształtu ramion. Rękawki zakończone gumą w tunelu nie podnoszą się do góry w czasie jazdy. Wydłużony tył chroni dolną część pleców. Trójdzielna kieszeń na plecach pozwala na schowanie wszystkich niezbędnych drobiazgów. 

Dół koszulki zakończony antypoślizgową gumą zapobiegającą podciąganiu koszulki do góry. Łatwo dostępny zamek ułatwia rozpinanie koszulki i w razie konieczności umożliwia dodatkową wentylację. Ochronna osłonka pod zamkiem zapobiega podrażnieniu szyi czy brody. 

Dyskretne, wkomponowane w design koszulki, elementy odblaskowe zapewniają widoczność. 

 

Właściwe dobranie rozmiaru koszulki kolarskiej Kyanit zapewni komfort jazdy. Rozmiar koszulki powinien być tak dobrany aby nie była ona za duża ani za mała. Optymalny rozmiar dobierz korzystając z tabeli rozmiarów.