MĘSKI BEZRĘKAWNIK VERTICAL POLARTEC Alpha

  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 249,00 zł

Ultra lekki bezrękawnik + ocieplina Polartec Alpha. Bez zwiększania ciężaru zatrzymuje ciepło wytworzone przez ciało, utrzymuje wysoki poziom oddychalności i kompresyjności.

Męski bezrękawnik Vertical Polartec Alpha


Wielofunkcyjny bezrękawnik Vertical gwarantuje pełen komfort zarówno podczas wzmożonego wysiłku jak i w czasie odpoczynku zajmując jednocześnie niewiele miejsca po złożeniu!!
Bazę bezrękawnika stanowi warstwa izolacyjna Polartec Alpha Direct (stworzona na bazie technologii Polartec High Loft), która bez zwiększania ciężaru zatrzymuje ciepło wytworzone przez ciało, utrzymuje wysoki poziom oddychalności i kompresyjności oraz krótko schnie. Termoizolacyjna warstwa jest trwała, nie zbryla się i nie przemieszcza podczas użytkowania. Polartec Alpha wykorzystuje nową technologię aktywnej izolacji, regulującej temperaturę ciała podczas zarówno dynamicznych, jak i statycznych aktywności. Rozwój oddychalności dopasowującej się do warunków pozwala wyeliminować potrzebę zdejmowania i zakładania dodatkowych warstw w czasie ruchu.
Zewnętrzna  warstwa bezrękawnika wykonana została z poliamidu ze wzmocnionymi włóknami w technologii Ripstop. Wykazuje ona właściwości oddychające, szybkoschnące, wiatroodporne. Boki bezrękawnika wykonano z oddychającego i szybkoschnącego poliestru o strukturze sześciokątów. Dodatkowe cechy: wysoka stójka, dwie kieszenie zapinane na zamek, odblaskowe elementy gwarantujące widoczność. 

 

Właściwości POLARTEC ALPHA
- dostarcza ciepło bez zwiększania ciężaru objętości ociepliny
- oddychająca- nie ogranicza przpływu wilgoci i zapewnia swobodę ruchów w trakcie wszytskich aktywności
- szybkoschnąca - minimalizuje utratę ciepła
- zapewnia dobrą izolację tremiczną nawet kiedy ocieplina jest mokra
- wszechstronna - może być używana w trakcie różnych aktywności outdoorowych jako wewnętrzna lub zewnętrzna wartswa ubrań
- wiatroodporna.

 

 

 

 

Zobacz specyfikację tkaniny zewnętrznej