Męskie kompresyjne spodenki biegowe Morpho

  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 169,00 zł

Techniczne  kompresyjne spodenki do biegania  Morpho; dopasowują się do ciała niczym druga skóra, chronią przed urazami; po bokach łatwo dostępne kieszonki + z tyłu kieszeń na zamek.

 

Męskie kompresyjne spodenki biegowe  Morpho

W bieganiu każdy element ubioru ma znaczenie. Od dobrze dobranego set-a odzieżowego zależy nasz komfort, samopoczucie, wyniki a nie rzadko zdrowie. Do jednych z ważniejszych należą dobre spodenki. Ale co wybrać? Jak mawiają "diabeł tkwi w szczegółach". Dlatego przygotowaliśmy dla was biegaczy, w jednej kolekcji biegowej Morpho, trzy  najpopularniejsze modele spodenek.  Krótkie spodenki biegowe tzw. zawodnicze, spodenki do biegania 2 w 1 (spodenki+ getry) oraz krótkie spodenki kompresyjne do biegania (getry kompresyjne długość do kolan).

Techniczne kompresyjne spodenki biegowe Morpho zostały wykonane w oparciu o dwa bestsellerowe spodenki biegowe ATTIQ: spodenki kompresyjne Expert oraz spodenki kompresyjne do biegania TITANIUM. Nasi projektanci wykorzystali wszystkie najlepsze cechy obu modeli aby stworzyć niezastąpione ultra lekkie, ultra dobre, ultra oddychające getry biegowe dla najbardziej wymagających.

Męskie kompresyjne spodenki do biegania Morpho wykonaliśmy z zupełnie innej niż dotychczas matowej lycry kompresyjnej o gładkiej fakturze. Biegamy coraz dalej, coraz dłużej i coraz szybciej. Aby lepiej radzić sobie ze zmęczeniem i móc się szybciej regenerować między treningami i zawodami sięgamy po innowacyjne technologie proponowane w sporcie. Jedną z ostatnich nowości cieszących się dużą popularnością wśród biegaczy, triathlonistów i rowerzystów jest kompresja. 

Lycra bardzo dobrze dopasowuje się do ciała (niczym druga skóra) jednocześnie gwarantując pełną swobodę ruchów, chroni przed promieniowaniem UV, oddycha i szybko schnie. Kompresja przyspiesza procesy regeneracji i zmniejsza odczuwanie zmęczenia, wspomaga krążenie krwi oraz dotlenia mięśnie przyspieszając uwalnianie toksyn. 

Aby można było odczuć działanie kompresji zaleca się stosowanie kompresji podczas długich i wymagających treningów oraz tuż po wysiłku. Przy krótkich dystansach możemy nie zdążyć odczuć działania kompresji. Pamiętaj, stosowanie kompresji nie likwiduje 100% zmęczenia, jednak może je spowolnić i zredukować wspomagając jednocześnie regenerację mięśni.

Spodenki biegowe posiadają elastyczny, bezuciskowy mankiet z nadrukiem silikonowym, który zapobiega podnoszeniu się nogawek do góry jednocześnie nie uciska i nie powoduje dyskomfortu podczas biegania. Dwie łatwo dostępne kieszonki umieszczone po bokach + tylna kieszonka zamykana na zamek. Komfort i wygodę zwiększa możliwość regulacji pasa (od środka ściągający elastyczny sznurek).