Męskie spodnie kolarskie Tecno Therm

  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 219,00 zł

Kolarskie spodnie Tecno Term doskonale sprawdzą się podczas treningów i dojazdów do pracy w chłodne i zimowe dni. Ciepło i komfort . Szybko dostępna kieszonka na udzie. Dobra wkładka zapewnia wygodną jazdę. 

Męskie spodnie kolarskie Tecno Term

 

Kolekcja Tecno od ATTIQ to odzież kolarska na chłodne dni lub na przejściowe pory roku. Kolekcja ta została zaprojektowana z myślą o wygodzie, komforcie, wydajności i funkcjonalności. W kolekcji Tecno proponujemy koleje warstwy garderoby, które dowolnie kompletujesz w zależności od potrzeby np.: koszulka kolarska z długim rękawem, bluza kolarska, kamizelka kolarska i kurtka kolarska (wiatrówka), ocieplacze kolarskie, spodnie kolarskie.

Spodnie kolarskie Tecno Term pozwalają na kontynuację treningów jesienią i zimą.  Aby być aktywnym nie musisz ograniczać treningów do czterech ścian. A niska temperatura nie jest już wymówką aby zostać w domu.

Męskie spodnie na rower Tecno Term zastępują dwa dotychczasowe modele spodni kolarskich: Spodnie  Lycra Thermo oraz Spodnie Rapid. W procesie tworzenia nowego modelu, ciepłych spodni na rower projektanci ATTIQ byli bezkompromisowi. Wybór najlepszych materiałów, wyselekcjonowanie właściwych dodatków i komponentów, wypracowanie wygodnej konstrukcji do jazdy  pozwoliło stworzyć spodnie kolarskie, które każdy pokocha od pierwszego razu.

Aby nie ograniczać swobody ruchów męskie spodnie kolarskie Tecno Term zostały wykonane z bardzo elastycznego materiału, który doskonale dopasowuje się do każdej sylwetki. Szczotkowana wewnętrzna strona materiału zwiększa komfort cieplny (stabilizuje temperaturę, utrzymuje ciepło mięśni) i stanowi dodatkową barierę dla zimna. Właściwości oddychające i szybkoschnące pozwalają jak najdłużej utrzymać ciało suche. Nadmiar wilgoci ze skóry wspomagają odprowadzać drobne otwory w materiale. Elastyczne szwy nie uciskają i nie ograniczają ruchów nawet przy mocnej jeździe.

W sekcji szelek wykorzystaliśmy siatkę o wysokiej elastyczności tak aby szelki równomiernie rozciągnęły się na całej długości i mogły dopasować się również do dłuższych torsów. Siatkowe szelki pozwalają odprowadzać nadmiar potu z ciała do kolejnych warstw. 

Płaskie szwy utrzymują spodenki przy ciele bez ryzyka otarcia.

Poza tym, że spodnie świetnie się noszą są też funkcjonalne. Szybko dostępna kieszonka na udzie pozwala schować drobiazgi, telefon czy dokumenty. 

Grafitowe elementy odblaskowe z przodu na udzie oraz z tyłu na łydkach poprawiają Twoją widoczność  w warunkach słabego oświetlenia.

 

W spodniach na rower Tecno Term wykorzystaliśmy męską wkładkę kolarską EXC GEL , która cieszy się duża sympatią naszych kolarzy 

- producent – Dolomiti Italy

- przeznaczenie długie dystanse

- POKRYCIE – antybakteryjna dzianina, skład 81% poliester, 19% elastan o właściwościach oddychających, szybkoschnących

- WARTSWA WIERZCHNIA - elastyczna cienka pianka z drobnymi otworami 3mm gwarantuje przepływ powietrza i odprowadzanie wilgoci podczas jazdy; gęstość 65 kg/m3, grubość 3 mm

- WARTSWA WEWNĘTRZNA – trzon wkładki - pianka z drobnymi otworami oraz żel zapewnia stały przepływ powietrza, dopasowanie do użytkownika oraz gwarantuje swobodę poruszania się podczas jazdy; gęstość 90 kg/m3

- bezszwowa konstrukcja chroni przed otarciami

- perforacja wszystkich warstw wkładki gwarantuje wysoką oddychalność, szybkie odparowywanie wilgoci i zapewnia poczucie świeżości.

 

SPOSÓB KONSERWACJI SPODENEK:

- pranie ręczne lub z delikatnym programem w temp do 30 ° C

- używaj nieagresywnych, neutralnych detergentów

- unikaj zmiękczaczy do tkanin, ponieważ mogą one zmniejszyć unoszenie się pianek

- podczas prania nie łącz jasnych kolorowych ubrań z ciemnymi ubraniami

- użyte ubranie należy natychmiast wyprać aby uniknąć zmian od potu na tkaninie

- unikaj suszenia w suszarce bębnowej lub w innych urządzeniach wymagających traktowania odzieży podwyższoną temperaturą.