Ocieplacze nogawki kolarskie Tecno Therm Black UNISEX

  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 69,00 zł

Ocieplacze kolarskie - nogawki kolarskie idealnie sprawdzą się w chłodne dni i pomogą zadbać o komfort cieplny gdy zaskoczy nas pogoda. Elastyczny materiał dopasuje nogawki do każdego kształtu nogi. Gwarancja wygody.

Ocieplacze kolarskie - Nogawki kolarskie Tecno Therm Black

Każdy z nas lubi spędzać czas przyjemnie i wygodnie. Tym bardziej doceniamy te komfortowe chwile z głową w chmurach  pedałując przed siebie. Komfort to nie tylko dobry sprzęt, wygodne siodełko i funkcjonalne gadżety. Ważny jest też ubiór. Jesień i zima nie są łatwe do utrzymania komfortu termicznego. W październiku możemy mieć prawdziwą zimę a w styczniu może "zaskoczyć: nas wiosna. Dlatego  mądrość ludowa mówi ubieraj się na cebulkę czyli warstwami.

Kolekcja Tecno od ATTIQ to odzież kolarska na chłodne dni lub na przejściowe pory roku. Kolekcja ta została zaprojektowana z myślą o wygodzie, komforcie, wydajności i funkcjonalności. W kolekcji Tecno proponujemy koleje warstwy garderoby, które dowolnie kompletujesz w zależności od potrzeby np.: koszulka kolarska z długim rękawem, bluza kolarska, kamizelka kolarska i kurtka kolarska (wiatrówka), ocieplacze kolarskie (rękawki kolarskie, nogawki kolarskie), spodnie kolarskie.

Nogawki kolarskie Tecno Therm umożliwiają  jazdę  w Twoich ulubionych spodenkach również na chłodniejsze dni i wieczory.  Nogawki stanowią ochronę termiczną z możliwością zdjęcia gdy temperatura wzrośnie lub ponownego założenia gdy temperatura spadnie.

Aby nie ograniczać swobody ruchów ocieplacze nogawki kolarskie wykonaliśmy z bardzo elastycznego materiału, który doskonale dopasowuje je do każdego kształtu nogi rozciągając się na długość i w bok. Szczotkowana wewnętrzna strona materiału zwiększa komfort cieplny (stabilizuje temperaturę) i stanowi dodatkową barierę dla zimna. Właściwości oddychające i szybkoschnące pozwalają jak najdłużej utrzymać nogawki suche. Nadmiar wilgoci ze skóry wspomagają odprowadzać drobne otwory w materiale. Silikonowa taśma utrzymuje nogawki na miejscu. Elastyczne szwy nie uciskają i nie ograniczają ruchów nawet przy mocnej jeździe.  Dół nogawki w wykonaniu clean cut (bezszwowo) zmniejsza ryzyko ewentualnego uciskania na  kostkę. Dyskretny odblask grafitowy w kształcie loga ATTIQ zwiększa Twoją widzialność po zmroku.