Ultra Trail - Pas biegowy UNISEX

Oceń produkt
  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 89,00 zł

Biegowy pas, lekki,  stabilny, pojemny + sznurki na numer startowy + system przechowywania kijów biegowych. 

Ultra Trail - Pas biegowy UNISEX

 

Biegowy pas na biodra Ultra Trail to doskonała alternatywa dla plecaka. Pas został zaprojektowany tak aby cały obwód pasa był do wykorzystania przez użytkownika. Dostęp do kieszeni ułatwiają dwa otwory wycinane laserowo, przez które z łatwością można włożyć lub wyjąć telefon, żel, klucze, dokumenty i inne akcesoria. 
Pas został wykonany z 4 rodzajów materiałów. Zewnętrzna część pasa to elastyczna lycra i odporny na rozciągnięcia i piling poliester (w miejscu otworów do kieszeni pasa). Wewnętrzna część pasa została wykonana z elastycznej, miłej w dotyku siatki (niepodrażniającej skóry) i w miejscu bioder z lycry z nadrukowanym siliconem, która zapobiega podciąganiu i zsuwaniu się pasa w dół. Stabilność pasa wspomaga możliwość dodatkowej regulacji szerokości pasa przez wewnętrzne sznurki.
Dolna i górna część pasa wykończono elastyczną gumą. Pas posiada sznurki umożliwiające umieszczenie numeru startowego oraz system przechowywania kijków biegowych. Uwaga pas ma 3 rozmiary. Waga rozmiaru M/L - 61 g.