Ultra Trail Pro Tech - Damska koszulka Pink

  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 209,00 zł

Profesjonalna koszulka do biegów górskich. Właściwości wentylująco-chłodzące, oddychające, szybkoschnące. Techniczny krój gwarantuje idealne dopasowanie. 

Damska koszulka biegowa Ultra Trail Pro Tech

 

Biegowa koszulka Ultra Trail Pro Tech została wykonana z termoaktywnych materiałów o właściwościach oddychających, szybkoschnacych i wentylująco-chłodzących. 
Podział koszulki na strefy aktywności pozwoliło stworzyć niepowtarzalny, profesjonalny produkt, który zapewni komfort nawet najbardziej wymagającym zawodnikom. Panele wentylacyjne gwarantują maksymalną oddychalność i odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry.
Przód został wykonany z miękkich i 4-kierunkowo rozciągających się włókien, które gwarantują lekkość i idealne dopasowanie do ciała. Gęste przeploty cieniutkich włókien pozwalają skórze oddychać oraz zapewniają doskonałą klimatyzację skóry podczas wysiłku. Panele wentylacyjne wykonane z siatki - boki i plecy, wspomagają odprowadzanie wilgoci. Techniczny krój, płaskie szwy ograniczają do minimum ryzyko powstawania otarć w czasie intensywnej aktywności. Rękawki wykończone bezszwowo. Dół koszulki został zakończony szerokim, elastycznym pasem z warstwą silikonu od wewnętrznej strony, który zapobiega podciąganiu koszulki do góry. Po bokach funkcjonale kieszonki na żele, bidon, dokumenty i inne drobiazgi. Elementy odblaskowe zapewniają widoczność.  Dedykowana jest do biegów górskich.