Ultra Trail Pro Tech - Damskie spodenki Pink

  • Dostępność Jest
  • szt.
  • 169,00 zł

Techniczne spodenki biegowe Ultra Trail Pro Tech + elastyczne szorty. 100% wygody i komfortu.

Ultra Trail Pro Tech - Damskie spodenki 

 

Techniczne spodenki biegowe Ultra Trail Pro Tech powstały z myślą o aktywnych. Wykorzystanie termoaktywnych materiałów gwarantuje komfort na biegach interwałowych, zawodach i podczas treningów. 
Górna warstwa spodenek została wykonana z lekkiego, szybkoschnącego Microfreshu-u, który zawsze doskonale się układa. System PRO-RESPIRE gwarantuje natychmiastowe odparowanie wilgoci tym samym zapobiega przyklejaniu się zewnętrznej warstwy do ciała. Specjalna struktura materiału gwarantuje najlepszą oddychalność oraz szybkie odprowadzanie wilgoci.

Pod spodenkami, dopasowane do ciała szorty  odprowadzają wilgoć i chronią przed otarciami. Elastyczne, 4-kierunkowo rozciągające się włókna gwarantują lekkość i idealne dopasowanie szortów do ciała. Nowoczesna kombinacja splotu włókien gwarantuje tylko punktową styczność materiału z ciałem dzięki czemu szorty mimo dopasowanego kroju nie krępują ruchu i gwarantują pełną swobodę podczas treningu. Dwuwarstwowy materiał (poliester+ poliamid) zapewnia mikrocyrkulację powietrza m-dzy skórą a materiałem dzięki czemu powierzchnia skóry podlega ciągłej wentylacji i natychmiastowemu odparowywaniu potu).
Zastosowanie w spodenkach: odblaskowych elementów, tylnej kieszonki zapinanej na zamek (na klucze, telefon itp), możliwość regulacji spodenek w pasie gwarantują funkcjonalność oraz wygodę na krótkich i długich dystansach.