Kim są...

ATTIQ Team pojawił się w środowisku biegowym kilka lat temu. Nasi zawodnicy są doskonale znani nie tylko ze swojej klasy sportowej, ale również osobowości. Ich wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w projektowaniu i tworzeniu nowych produktów biegowych, kolarskich i skiturowych. Wszystko co oferujemy w naszym sklepie zostało przez nich przetestowane i udoskonalone! Na naszym blogu znajdziesz relacje z zawodów, porady i opisy tras biegowych tworzone przez nich samych. Poznaj ich! 

 

 

Piotrek Biernawski


Człowiek znad morza, który nie potrafi żyć bez gór. Uprawia sport dla czerpania z niego czystej przyjemności, wyniki stawiając na drugim albo piątym miejscu. Choć jakieś tam ma. Miłośnik bigosu i czereśni, czyli sportowiec z pełną gębą! W 2017 wygrał Bieg Rzeźnika a życie zaczyna się dopiero po 40-tce!

 

 

Dominik Grządziel


Po górach biega od niedawna. Wcześniej kilkanaście lat jeździł po nich na rowerze. W tym sezonie stawia na biegi długie: 40-70 km, chyba dlatego że lubi się umartwiać... ;) Gdy nie biega, pracuje w Instytucie Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie. W domu ma 3 świetne dziewczyny: żonę i 2 córki. Żywi się sałatą i prętami atomowymi.

 

 

Piotrek Huzior


Góral z urodzenia, mieszkaniec stolicy Podhala , uprawiający ogródek na działce oraz sport. Z zamiłowania perkusista oraz personalny treser własnego ciała i umysłu, lubiący dużo i dobrze, jednym słowem ultras przez małe u, amator przez duże A! w 2017 wygrał Bieg Rzeźnika i 3x Śnieżka. Goli zawody jak drwal świerki.

 

 

Iwona Januszyk


Od kiedy pamięta, była wyjątkowo energicznym dzieckiem, a w górach zakochała się dzięki odwadze jej Taty, który nawet 7-letnią wówczas Iwonkę zabierał na wymagające tatrzańskie szlaki. Również razem z Tatą zaliczyła swój skiturowy debiut-zjeżdżając ze Świnickiej Przełęczy i Karbu. Przygodę ze sportem rozpoczęła od biegów górskich, w których z miejsca się zakochała! Na jednej z takich imprez poznała swojego chłopaka, Tomka, który od razu od profesjonalnej strony wprowadził ją w świat skialpinizmu. Było to zaledwie 3 lata temu, a teraz nie wyobraża sobie, jak mogła żyć bez nart?!
W sezonie 2017 udało się jej wywalczyć Puchar Europy Środkowej (3 zwycięstwa na 3 edycje), Puchar Polski oraz drugie miejsce na Zespołowych Mistrzostwach Polski (Puchar Pilska 2017). Od sezonu 2017/2018 jest członkiem Kadry Narodowej w Narciarstwie Wysokogórskim. Pilotuje śmigłowce SW-4 oraz skocze ze spadochronu. Jest podporucznikiem Wojska Polskiego i służy w Wojskowym Ośrodku Szkoleniowo-Kondycyjnym w Zakopanem.

 

 

Olga Łyjak

Doświadczona biegaczka górska. Przeprowadziła się do Zakopanego, aby być bliżej gór, które są dla niej jak drugi dom. Latem biaga, zimą uprawia skialpinizm. Najlepiej czuje się na trasach w trudnym technicznym terenie. Uwielbia trenować po słowackiej stronie Tatr, gdzie może zabierać swojego psa Foresta. Zna niemal każdy zakątek Tatr Polskich i Słowackich. Należy do niej nieoficjalny rekord kobiecy przebiegnięcia Orlej Perci - 1 godz. 37 minut. Prowadzi bloga biegamwgorach.pl, na którym dzieli się wiedzą na temat treningu do biegów górskich i opisuje trasy biegowe w Tatrach. Organizuje obozy biegowe i rozpisuje plany treningowe do biegów górskich. Regularnie publikuje w Magazynie Góry. Na co dzień pracuje jako adwokat.

 

 

 

 

Agata Matejczuk

Szczęśliwa żona i  dumna mama trójki dzieci: ośmio i siedmiolatka oraz trzy i pół letniej córeczki. Aktualnie pracuje w Przedszkolu, w Leźnicy Wielkiej jako pracownik gospodarczy. Pasjonatka biegania z naciskiem na ultra. Uwielbiająca biegi ultra w górach. Reprezentantka Polski w Biegu 24 godzinnym. Była reprezentantka Polski w Muay Thay (tajskim boksie). Drużynowa Mistrzyni Europy i indywidualna brązowa medalistka Mistrzostw Europy w Biegu 24 godzinnym Albi 2016 oraz tegoroczna uczestniczka Mistrzostw Świata w Belfaście. Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w Biegu 24 godzinnym Łódź 2017. Rekordzistka trasy Biegu 7 Szczytów (240km) z 2015 roku. Wielokrotna uczestniczka Mistrzostw Polski, Europy i Świata w Biegach 24 godzinnych. Triumfatorka tegorocznego Biegu 12h w Brennej i Małopolska Ultra Trail na dystansie 107 km.