Koszty dostawy

 1. Dostawa zamówionych towarów odbywa się za pośrednictwem:
  • Poczty Polskiej - przesyłką rejestrowaną (poleconą), priorytetową (list, paczka),
  • Firmy spedycyjnej DPD.
 2. Sprzedawca odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru do momentu, w którym Konsument go otrzyma, chyba że Konsument wybrał inną formę dostawy niż dostawy proponowane przez Sprzedawcę.
 3. Dostawa zamówionych towarów odbywa się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub za granicą.
 4. W przypadku woli złożenia przez Klienta zamówienia, które miałoby zostać dostarczone poza granice Rzeczypospolitej Polskiej, Klient powinien skontaktować się z ATTIQ mailowo, na adres: sklep@attiq.pl lub telefonicznie, na numer: + 48 507 365 832 w celu indywidualnego ustalenia warunków realizacji takiego zamówienia, w tym w szczególności kosztów dostawy produktów objętych takim zamówieniem. UWAGA! ATTIQ nie wysyła za granicę przesyłek pobraniowych (płatnych gotówką przy odbiorze).
 5. Koszt przesyłki pocztowej naliczany jest zgodnie z taryfikatorem Poczty Polskiej i wynosi:
 6. a)   na terenie Polski (niezależnie od wagi zamówionego produktu):

  - przesyłka priorytetowa - opłata 10,00 zł.,

  - przesyłka priorytetowa pobraniowa - opłata 15,00 zł.

  b)   za granicę - opłaty ustalane są indywidualnie w zależności od wagi przesyłki.

 7. Koszt przesyłki realizowanej za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi:
 8. a)   na terenie Polski:

  - opłata 17,00 zł przy przedpłacie na konto,

  - opłata 20,00 zł gdy należność jest regulowana przy odbiorze u kuriera;

  b)   za granicę - opłaty za wysłanie paczki ustalane są indywidualnie w zależności od wagi.

 9. W przypadku niedostarczenia przesyłki pocztowej w terminie 14 dni od dnia nadania przesyłki należy pilnie skontaktować się z ATTIQ mailowo na adres: sklep@attiq.pl lub telefonicznie, pod numerem tel. + 48 507 365 832. 
 10. W przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej, dostawa na terenie kraju następuje w  kolejnym Dniu Roboczym od chwili ich nadania. Kurier ma obowiązek dostarczenia przesyłki  w godzinach 8.00-19.00. W przypadku nieobecności w domu adresata udziela za pośrednictwem awiza informacji gdzie i kiedy można odebrać przesyłkę lub zamówić kolejne jej doręczenie. Kurier zobowiązany jest podjąć 3 próby doręczenia przesyłki (w 3 kolejnych Dniach Roboczych). 
 11. W przypadku niedostarczenia przesyłki kurierskiej w terminie 3 dni roboczych należy pilnie skontaktować się z ATTIQ mailowo na adres: sklep@attiq.pl lub telefonicznie, pod numerem tel. + 48 507 365 832. 
 12. Jeżeli przy odbiorze przesyłki okaże się, że przesyłka jest uszkodzona, taśma jest naruszona lub nosi ślady otwierania, naruszenia zawartości, prosimy w obecności doręczyciela (listonosz, pracownik poczty, kurier) sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru. Spisanie protokołu nie stanowi warunku do złożenia reklamacji bądź skorzystania z uprawnienia do odstąpienia od umowy.