Koszty dostawy

  1. Dostawa zamówionych towarów odbywa się za pośrednictwem:
   • In post - paczkomaty,
   • Firmy kurierskieuj DPD.
  2. Sprzedawca odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru do momentu, w którym Konsument go otrzyma, chyba że Konsument wybrał inną formę dostawy niż dostawy proponowane przez Sprzedawcę.
  3. Dostawa zamówionych towarów odbywa się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub za granicą.
  4. W przypadku woli złożenia przez Klienta zamówienia, które miałoby zostać dostarczone poza granice Rzeczypospolitej Polskiej, Klient powinien skontaktować się z ATTIQ mailowo, na adres: sklep@attiq.pl lub telefonicznie, na numer: + 48 507 365 832 w celu indywidualnego ustalenia warunków realizacji takiego zamówienia, w tym w szczególności kosztów dostawy produktów objętych takim zamówieniem. UWAGA! ATTIQ nie wysyła za granicę przesyłek pobraniowych (płatnych gotówką przy odbiorze).
  5. Koszt przesyłki pocztowej podany jest w koszyku podczas wyboru formy transportu.
  6. W przypadku niedostarczenia przesyłki w terminie 14 dni od dnia nadania przesyłki należy pilnie skontaktować się z ATTIQ mailowo na adres: sklep@attiq.pl lub telefonicznie, pod numerem tel. + 48 507 365 832. 
  7. W przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej, dostawa na terenie kraju następuje w ciągu dwóch dni roboczych od chwili ich nadania. W przypadku nieobecności w domu adresata udziela za pośrednictwem awiza informacji gdzie i kiedy można odebrać przesyłkę lub zamówić kolejne jej doręczenie. Kurier zobowiązany jest podjąć 3 próby doręczenia przesyłki (w 3 kolejnych Dniach Roboczych). 
  8. W przypadku niedostarczenia przesyłki kurierskiej w terminie 3 dni roboczych należy pilnie skontaktować się z ATTIQ mailowo na adres: sklep@attiq.pl lub telefonicznie, pod numerem tel. + 48 507 365 832. 
  9. Jeżeli przy odbiorze przesyłki okaże się, że przesyłka jest uszkodzona, taśma jest naruszona lub nosi ślady otwierania, naruszenia zawartości, prosimy w obecności doręczyciela (listonosz, pracownik poczty, kurier) sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru. Spisanie protokołu nie stanowi warunku do złożenia reklamacji bądź skorzystania z uprawnienia do odstąpienia od umowy.