Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Zostaw przygotowanie projektu nam!
Od czego zacząć?
Pierwszym krokiem jest wybór modelu/modeli odzieży, które chciałbyś mieć w swojej szafie.

1. Jeżeli nie potrafisz samemu przygotować projektu, możemy to zrobić za Ciebie. Przyślij wszystkie materiały niezbędne do przygotowania projektu takie jak pomysł, loga, napisy, czcionki, kolorystyka odzieży, rozmieszczenie wzorów itp. Brak doprecyzowania pomysłu na wykonanie grafiki uniemożliwi  rozpoczęcia prac projektowych.

2. Wymagamy (a raczej technologia druku) aby loga, które mają się znaleźć na odzieży dostarczone były w formacie wektorowym. Kolory mmuszę być w profilu kolorów CMYK.

3. Nie ingerujemy w przekształcenie, adoptowanie logotypów do wersji wymaganej przy produkcji odzieży. Jeśli dostarczone logo będzie występowało w kolorach RGB to nasz program automatycznie zamieni kolory na paletę CMYK. Nie odpowiadamy za rozbieżności w kolorach pomiędzy paletą kolorów CMYK a RGB. Jest to spowodowane tym, że maszyny drukujące składają gotowy kolor z czterech kolorów a profil kolorów RGB, który widzimy na monitorze składa się tylko z 3 kolorów.

4. Na odzieży wyprodukowanej w ATTIQ umieszczamy nasze logo. Miejsce umieszczenia loga uwzględniono na szablonach odzieży (po kliknięciu na miniaturkę zdjęcia wyświetla się szablon wizualizacyjny). Nie ma możliwości przenoszenia loga ATTIQ w inne miejsca np. dół koszulki, rękawek.

5. Jeśli nie planujesz umieszczenia loga ATTIQ na swojej odzieży, możesz z niego zrezygnować. Wiąże się to z podwyżką 30% wartości odzieży.

6. Personalizacja na projektach gratis. Po zaakceptowaniu projektu należy dostarczyć listę imion, nazwisk, ksyw oraz wskazać wybraną czcionkę.

7. Przy każdym produkcie znajdziesz właściwą dla danego modelu tabelę rozmiarów. Przed potwierdzeniem wybranego rozmiaru dobierz odpowiedni dla siebie rozmiar na podstawie właściwej tabeli rozmiarów. Każdy produkt ma swoją oddzielną tabelę rozmiarów. Wybierając kilka modeli odzieży dla każdego z nich należy dobrać odpowiedni rozmiar. Nie ponosimy odpowiedzialności za źle dobrany rozmiar.
OPŁATY  i CZAS REALIZACJI
1. Czas na przygotowanie wstępnego projektu zależny jest od ilości projektów oczekujących do przygotowania  (od 10 – 20 dni).

2. Koszt przygotowania projektu wynosi 150 zł brutto dla 5 produktów (opłata jednorazowa, nie pobierana przy domówieniach odzieży). Koszt adaptacji grafiki do kolejnych produktów wynosi 15 zł brutto/szt.

3. Opłata za przygotowanie projektu nie jest naliczana przy zamówieniach o wartości powyżej 1500 zł brutto.

4. Jeśli po zaakceptowaniu projektu/wizualizacji odzieży zamówienie nie zostanie złożone w terminie do 30 dni na zamawiającego zostanie naliczona opłata za przygotowanie projektu w wysokości 150 zł brutto jako koszt przygotowania projektu.

5. Rezygnacja z realizacji zamówienia nie zwalnia z poniesienia opłaty za wykonany projekt graficzny.

6. Jeśli po przygotowaniu projektu/wizualizacji odzieży zamawiający nie naniesie poprawek i uwag do projektu w terminie 30 dni od dnia otrzymania projektu uważa się, że projekt został zaakceptowany. W takim przypadku zamawiający ma 14 dni na złożenie zamówienia. Jeśli w tym terminie nie wpłynie zamówienie na zamawiającego  zostanie naliczona opłata w wysokości 150 zł brutto jako koszt przygotowania projektu.

7. Ostateczne zamówienie należy składać e-mailem na biuro@attiq.pl

6. Obowiązuje 100% przedpłata na konto.

7. Rozpoczęcie realizacji zamówienia indywidualnego następuje po zaakceptowaniu Regulaminu Zamówień Indywidualnych i zaksięgowaniu przedpłaty na koncie.

8. Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się od chwili zaksięgowania przedpłaty na koncie, pełnej akceptacji projektu, ustaleniu wszystkich szczegółów takich jak: ilości, rozmiary, wybór produktów, materiałów i dodatków i zależy od ilości zamówień. Czas realizacji zamówienia wynosi od 7 dni – 7 tygodni. Dokładny termin wysyłki zamówienia potwierdzamy po zaksięgowaniu płatności na koncie.
Jak składać zamówienia
1. Zamówienie należy składać poprzez formularz zamówień, który możesz pobrać TUTAJ

2. Do zamówienia w formie załączników należy dołączyć zaakceptowane projekty graficzne.
UWAGA!!! Proszę nie zmieniać tytułów plików graficznych. Zmiany tytułów bardzo komplikują przyjęcie zamówienia i w efekcie wydłużają jego realizację.

3. W tytułach wiadomości (maili) proszę wpisać nazwę firmy, grupy biegowej lub imię i nazwisko (ułatwia i przyspiesza odpowiedź na zapytania).

4. Korespondencję proszę prowadzić z jednego adresu email.