Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

My w czarny piątek to nie zaproponujemy Ci dodatkowych zniżek lub extra gratisów. W zamian za to mamy coś wyjątkowego co pozwoli Ci cieszyć się naszą odzieżą dłużej!

Już piąty raz zamiast zniżek z okazji czarnego piątku proponujemy Ci naprawę uszkodzonych produktów naszej marki‼️

Chcemy, abyś zamiast zakupu nowej rzeczy wybrał opcję naprawy tej, która jeszcze ma szansę wrócić do gry.

Kto z Was pamięta naszą pierwszą akcję? Niektórzy z Was się już przyzwyczaili, że kiedyś przyjdzie wyczekany listopad i wyciągną z dna szafy zapomniane ciuchy..

Być może Ty też masz jakiś nasz produkt, który kupiłeś, rok, dwa a może 10 lat temu!! Może nie używasz go, bo coś się mu przytrafiło a w sumie to całkiem dobra rzecz... gdyby tylko nie ten drobny problem...

A gdyby go tak naprawić, wymienić uszkodzony zamek, czymś "załatać" tą dziurkę, zszyć na nowo uszkodzony szew? Zróbmy to!

Wyślij do nas swoje spodnie, koszulkę, kurtkę, która jest z naszej firmy. Nieważne kiedy i gdzie ją kupiłeś, i że metki już dawno odcięte, i że mama wyprała Twoją białą koszulkę z czerwonymi skarpetkami i można jej już tylko używać do ładowania ziemniaków do piwnicy a żona powiedziała, że się nigdzie z Tobą nie pokaże jak znowu ją ubierzesz... Ale Ty po prostu lubisz tą koszulkę!

Nie potrzebujemy paragonu, ani żadnego dowodu zakupu. Naprawimy dla Ciebie uszkodzony zamek, popruty szew i postaramy się zamaskować dziury, które mogły powstać np. podczas upadku. I znów zrobimy to dla Ciebie zupełnie za darmo. Zawsze sprawia nam to dużo radości, że nasza odzież wróci do gry. Uwaga teraz zrobi się poważnie!! Pamiętaj! nie zapomnij wcześniej wyprać!

A teraz konkrety:

1. Naprawiamy tylko produkty ATTIQ

2. Nie szukaj paragonu - nie potrzebujemy go.

3. Wypełnij formularz naprawy i opisz w nim co chcesz naprawić (Nie opisane w formularzu uszkodzenia nie będą naprawiane). Bez wypełnionego formularza nie podejmiemy się naprawy.

4. Nie zapomnij wyprać produktów przed wysyłką i wysuszyć. Odzież wilgotna, brudna, z sierścią zwierząt nie będzie naprawiona i zostanie do Ciebie odesłana.

5. W formularzu podaj wszystkie dane kontaktowe potrzebne do odesłania naprawionych rzeczy.

6. Koszt naprawy i wysyłki zwrotnej bierzemy na siebie.

7. Naprawy dokonamy tak szybko jak będzie to tylko możliwe. Ze względu na wzmożony czas pracy w grudniu naprawa może potrwać do 60 dni. Więc jeżeli jeszcze chcesz iść na Sylwestra w spodenkach kolarskich i martwisz się, że nie zdążymy ich naprawić na czas, to wyślij nam maila, że wyślesz nam produkt w terminie późniejszym a my zarejestrujemy Twoje zgłoszenie.

8. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia naprawy, jeżeli okaże się to technicznie niemożliwe lub odzież dotrze do nas brudna i wilgotna.

9. Przesyłkę możesz do nas wysłać tylko do 8 grudnia 2023. Po tym terminie kończymy przyjmowanie paczek w ramach #akcjireperacji.

10. Jak masz jakieś pytania to napisz do obsługi naszego sklepu sklep@attiq.pl - w tytule wpisz "akcjareperacja" lub zadzwoń tel. 507 365 832.

11. W ramach akcji reperacji, nie zmniejszamy, nie skracamy i nie przerabiamy odzieży na inny rozmiar.

Czekamy!

PS.

12. Dziurawych skarpetek nie cerujemy!

13. Nie doszywamy brakujących połówek koszulki lub spodni!