Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

MAMY TO PO RAZ CZWARTY!!!

Już czwarty raz zamiast zniżek z okazji czarnego piątku proponujemy Ci naprawę uszkodzonych produktów naszej marki‼️

Chcemy, abyś zamiast zakupu nowej rzeczy wybrał opcję naprawy tej, która jeszcze ma szansę wrócić do gry ????

Kto z Was pamięta naszą pierwszą akcję? Niektórzy z Was się już przyzwyczaili, że kiedyś przyjdzie wyczekany listopad i wyciągną spod wersalki zapomniane ciuchy ????

Być może Ty też masz jakiś nasz produkt, który kupiłeś, rok, dwa a może 10 lat temu!! Może nie używasz go, bo coś się mu przytrafiło a w sumie to całkiem dobra rzecz... gdyby tylko nie ten drobny problem.

A gdyby go tak naprawić, wymienić uszkodzony zamek, czymś "załatać" tą dziurkę, zszyć na nowo uszkodzony szew? Zróbmy to!

Wyślij do nas swoje spodnie, koszulkę, kurtkę, która jest z naszej firmy. Nieważne kiedy i gdzie ją kupiłeś, i że metki już dawno odcięte, i że mama wyprała Twoją białą koszulkę z czerwonymi skarpetkami i można jej już tylko używać do ładowania ziemniaków do piwnicy a żona powiedziała, że się nigdzie z Tobą nie pokaże jak znowu ją ubierzesz... Ale Ty po prostu lubisz tą koszulkę! 

Nie potrzebujemy paragonu, ani żadnego dowodu zakupu. Naprawimy dla Ciebie uszkodzony zamek, popruty szew i postaramy się zamaskować dziury, które mogły powstać np. podczas upadku. I znów zrobimy to dla Ciebie zupełnie za darmo. Zawsze sprawia nam to dużo radości, że nasza odzież wróci do gry. Uwaga teraz zrobi się poważnie!! Pamiętaj! nie zapomnij wcześniej wyprać!

A teraz konkrety:

1. Naprawiamy tylko produkty ATTIQ

2. Nie szukaj paragonu - nie potrzebujemy go.

3. Na poważnie!! nie zapomnij wyprać produktów przed wysyłką.

4. Podaj adres zwrotny, telefon kontaktowy i numer paczkomatu do którego wyślemy naprawioną odzież. Najlepiej zrób to na kartce papieru dołączonej do paczki.

5. Koszt naprawy i wysyłki zwrotnej bierzemy na siebie.

6. Naprawy dokonamy tak szybko jak będzie to tylko możliwe. W tym roku możemy potrzebować do dwóch miesięcy na wykonanie wszystkich napraw (naprawdę polubiliście tą akcję - łobuzy).

7. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia naprawy, jeżeli okaże się to technicznie niemożliwe lub odzież dotrze do nas brudna.

8. Przesyłkę możesz do nas wysłać tylko do 9 grudnia. Po tym terminie kończymy przyjmowanie paczek w ramach #akcjireperacji.

9. Ze względu na wzmożony czas pracy w grudniu naprawa może potrwać do 60 dni. Więc jeżeli jeszcze chcesz iść na Sylwestra w spodenkach kolarskich i martwisz się, że nie zdążymy ich naprawić na czas, to wyślij nam maila, że wyślesz nam produkt w terminie późniejszym a my zarejestrujemy Twoje zgłoszenie ????

10. Jak masz jakieś pytania to zadzwoń do obsługi naszego sklepu.

11. W ramach akcji reperacji, nie zmniejszamy, nie skracamy i nie przerabiamy odzieży.

Czekamy!

PS.

12. Dziurawych skarpetek nie cerujemy!