Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz aby Twoja firma lub grupa znajomych wyróżniała się na zawodach i podczas treningów? Zależy Ci na wysokiej jakości produktach? Pokaż swoją indywidualność i zamów odzież z własnym nadrukiem wg własnego projektu. Nasze doświadczenie i Twój pomysł pozwolą stworzyć rzeczy niepowtarzalne. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów jak koszulki, spodenki, spodnie, bluzy, kurtki, kominy, czapki i wiele innych, które możemy wykonać w oparciu o Twój pomysł. Zrealizuj go z nami! To bardzo proste!

Jeśli potrafisz sam przygotować projekt graficzny lub znasz grafika, który to potrafi zajrzyj do zakładki PROJEKTUJĘ SAM, tam znajdziesz dokładną instrukcję jak to zrobić.

Jeśli nie potrafisz przygotować projektu samodzielnie, nic nie szkodzi. Pomożemy Ci! Dalsze instrukcje znajdziesz w zakładce ZAPROJEKTUJEMY DLA CIEBIE

Jak składać zamówienia

1. Zamówienie należy składać mailowo, wypełniają formularz zamówień, który możesz pobrać --> TUTAJ

2. Do zamówienia w formie załączników należy dołączyć zaakceptowane projekty graficzne. Tytuł pliku powinien zawierać nazwę modelu odzieży oraz jego symbol.

3. W tytułach wiadomości (maili) proszę wpisać nazwę firmy, grupy biegowej lub imię i nazwisko (ułatwia i przyspiesza odpowiedź na zapytania).