Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

CHCESZ PRZYGOTOWAĆ PROJEKT SAMODZIELNIE?? FANTASTYCZNIE!! POMOŻEMY CI W TYM :)

Najważniejsza rzecz na sam początek, to wybór modelu odzieży, bo od tego wszystko się zaczyna. Zastanów się jakiego typu odzież jest Ci potrzebna. Jakie powinna spełniać funkcje i jakie mieć właściwości. Czy ma to być odzież na lato czy zimę. Czy ma mieć właściwości chłodząco-wentylujące czy np. termoizolacyjne. To wszystko jest ważne aby wybrać właściwy model. Jeżeli masz wątpliwości co sprawdzi się lepiej, zapraszamy do kontaktu z nami. Doradzimy Ci najlepiej jak umiemy :)

A TERAZ INSTRUKCJA KROK PO KROKU - CZEKA CIĘ TROCHĘ PRACY ALE SATYSFAKCJI NIE DA SIĘ WYCENIĆ!

1. Wybór modelu - w tytule produktu znajdziesz jego nazwę oraz symbol np. BM003. Na stronie produktu znajdziesz również jego charakterystykę i szczegółowy opis o właściwościach i przeznaczeniu. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w dziale MODELE i CENY.

2. Wybierz produkt, który Cię interesuje i pobierz plik PDF z szablonami - klikając w miniaturkę produktu.

3. Projekt najlepiej przygotować w programie Corel Draw wersja 20 lub Adobe Ilustrator CS6 – upraszcza to edycję plików przez naszych grafików i przyspiesza realizację zamówienia. Preferowane pliki: CDR wersja 20, EPS, PDF (z wektorami).

Jeśli pracujesz w Corel Draw wyższym niż wersja 20 lub Adobe Ilustrator CS6 proszę zapisz swój projekt w wersjach niższych do poziomu CDR20 lub AI CS6.

4. Wraz z projektem proszę o dostarczenie dodatkowych plików poglądowych jpg.

Plik poglądowy pomoże nam sprawdzić czy podczas eksportowania czy przesyłania plików grafika nie uległa zmianie, czy nie zgubiły się pewne szczególne efekty graficzne, które zostały zastosowane. Pamiętaj, że musisz przygotować projekt na szablonach (elementy odzieży rozłożone na płasko) oraz dostarczyć plik wizualizacyjny (prawa strona szablonu w 2D). Jest to dla nas bezcenna wskazówka jak ma się grafika prezentować po zszyciu odzieży i jak powinna być rozplanowana w przestrzeni.

5. Projekt również może zawierać bitmapy (zdjęcia, obrazki) ale powinny być one w wysokiej rozdzielczości (min. 160 dpi w skali 1:1 wymiaru wybranego produktu).

6. Grafiki dostarczane w innym programie niż Corel Draw, PhotoShop, ADOBE Ilustrator, wymagają również dostarczenia pliku poglądowego projektu jpg.

7. Wymagane jest aby dostarczona grafika posiadała tzw. spady - przy projektowaniu należy "wyjść" grafiką ok 30 mm poza kontury każdego z elementu. Jest to bardzo ważne przy dopasowaniu powiększaniu grafiki do różnych rozmiarów odzieży.

8. Barwy dobierane są wg kolorów CMYK, paletę PANTONE dopasowujemy do najbliższego koloru odpowiadającemu palecie CMYK lub według wzoru nadesłanego przez klienta. Nie odpowiadamy za rozbieżności w kolorach pomiędzy paletą kolorów
CMYK a PANTONE lub RGB.

9. Na odzieży wyprodukowanej w ATTIQ umieszczamy nasze logo. Miejsce umieszczenia loga uwzględniono na szablonach odzieży. Przygotowując projekt proszę nie usuwać lub zamieniać lokalizacji loga ATTIQ. Ewentualna rezygnacja z loga ATTIQ skutkuje podwyżką ceny za realizację zamówienia o 30%.

10. Personalizacja na projektach. Jesli twój projekt przewiduje umieszczenie ksyw, imion, nazwisk, cyfr na projekcie graficznym umieść przykładowe imię, ksywę abyśmy wiedzieli, że przy realizacji zamówienia będziemy personalizować odzież. Personalizacja jest gratis.

11. Wyślij projekt do nas abyśmy sprawdzili czy pod względem technicznym mamy juz wszystko co jest niezbędne do realizacji zamówienia.

12. Projekt wyślij na adres projekty@attiq.pl lub biuro@attiq.pl do weryfikacji.

13. Po otrzymaniu plików sprawdzamy poprawność wykonania grafiki. Jeśli mamy uwagi przesyłamy je do Ciebie. W przypadku braku uwag kontaktujemy się z Tobą aby ustalić kolejne szczegóły zamówienia.

14. Jeśli przygotowany indywidualnie projekt wymaga interwencji grafika np. w przypadku dostarczenia plików nie będących plikami wektorowymi, niepoprawnie przygotowanymi plikami wektorowymi, jest to równoznaczne z zaangażowaniem pracy grafika w przygotowanie plików produkcyjnych i będzie podlegało opłacie 10-50 zł brutto. Wysokość opłaty zostanie ustalona po dostarczeniu projektu i przed przyjęciem zamówienia do realizacji.

15. Kompletowanie zamówienia.

W zamówieniu powinny znajdować się następujce informacje:

- imię i nazwisko osoby kontaktowej, numer telefonu i email
- niezbędna jest akceptacja Regulaminu Zamówień Indywidualnych
- wybrany model, modele odzieży (wraz z symbolami)
- rozmiary, ilości, informacja damska i męska
- w przypadku personalizacji- należy dostarczyć listę imion, nazwisk, ksyw w odpowiednim formacie lub właściwą czcionkę.
- rozmiary - przy każdym produkcie znajdziesz właściwą dla danego modelu tabelę rozmiarów. Przed potwierdzeniem wybranego rozmiaru dobierz odpowiedni dla siebie rozmiar na podstawie właściwej tabeli rozmiarów. Każdy produkt ma swoją oddzielną tabelę rozmiarów. Wybierając kilka modeli odzieży dla każdego z nich należy dobrać odpowiedni rozmiar. Nie ponosimy odpowiedzialności za źle dobrany rozmiar.
- dane do FV.
- adres dostawy.

16. Obowiązuje 100% przedpłata na konto.

17. Rozpoczęcie realizacji zamówienia indywidualnego następuje po zaakceptowaniu Regulaminu Zamówień Indywidualnych i zaksięgowaniu przedpłaty na koncie.

18. Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się od chwili zaksięgowania przedpłaty na koncie, pełnej akceptacji projektu, ustaleniu wszystkich szczegółów takich jak: ilości, rozmiary, wybór produktów, materiałów, dodatków, i zależy od ilości oczekujących zamówień. Czas realizacji zamówienia wynosi od 7 dni do 7 tygodni. Dokładny termin wysyłki zamówienia potwierdzamy po zaksięgowaniu płatności na koncie.

ABY NIE TRACIĆ CZASU, OSTANI RZUT OKIEM PRZED WYSYŁKĄ PROJEKTU GRAFICZNEGO, SPÓJRZ CO JEST NAJWAŻNIEJSZE:

1. Sprawdź czy projekty graficzne w szablonach i wizualizacjach 2D pokrywają się.

2. Dołącz poglądowy plik projektu graficznego jpg.

3. Jeśli nie rezygnujesz z loga ATTIQ sprawdź czy logo zostało umieszczone zgodniez szablonem zamieszczonym na naszej stronie.

4. Upewnij się, że kolory zostały zamienione na CMYK.