Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

INTENSA

Kolekcja Intensa to kolekcja dla aktywnych wykonana z technicznych materiałów, w mocnych i intensywnych kolorach, o sportowych krojach. Kolekcja Intensa z założenia jest kolekcją uniwersalną przeznaczoną dla sportowców a w związku z ciekawym i odważnym look-iem również dla tych, którzy na co dzień preferują sportowy urban outdoor.

W kolekcji Intensa staraliśmy się wykorzystać doświadczenie projektowania i produkcji odzieży sportowej. W rezultacie mamy przyjemność zaproponować Wam odzież funkcjonalną, wygodną, z odważną estetyką kolorów z materiałów o najlepszych parametrach. W Intensie zastosowaliśmy też najnowsze trendy sportowe. Pewnie, że na treningu czy podczas wypadu w góry od wyglądu ważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort . Ale gdy odzież spełnia wszystkie najważniejsze parametry bezpieczeństwa i wygody skorzystajmy również z tego, że świetnie wygląda.

W kolekcji dostępna jest odzież biegowa jak ciepłe getry do biegania Thermo INTENSA, koszulka z długim rękawem INTENSA i lekka bluza do biegania INTENSA, bluza Windshell INTENSA oraz rzeczy outdoor a wśród nich spodnie Lightshell INTENSA, kurtka PRIMALOFT INTENSA, bezrękawnik Primaloft INTENSA. Jako pozycję obowiązkową dla biegania i outdooru proponujemy również bieliznę MERINO INTENSA z wełny merynosowej.