Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Skitoury i turystyka

Odzież trekkingowa damska – kolory na długo

W ATTIQ duża uwagę poświęcamy damskim strojom sportowym. Nasza naczelna konstruktorka odzieży, Gosia wie, jak się o Was zatroszczyć, Drogie Panie. Ubrania górskie dla kobiet są dopasowane do kobiecej sylwetki, wzmacniane w miejscach kontaktu z plecakiem, oddychające i odprowadzające pot. 

W ofercie ATTIQ znajdziesz również spodnie w góry damskie oraz bluza trekkingowa damska.

Nasze kolekcie składają się z kilku wariantów. Mamy odzież górską damską basic – czyli projekty całkowicie neutralne kolorystycznie i stylistycznie. Dzięki temu dopasują się do odzieży innych producentów – chcemy, żeby ciuchy górskie były z Wami na długo. 

Damskie ubrania turystyczne w góry

A ATTIQ mamy również odzież trekkingową damską, która tworzona jest w kolorach kolekcji ATTIQ – poszczególne elementy kolekcji (spodnie, bluzki, bluzy, czapki) mają jeden kolorystyczny motyw przewodni. Dzięki temu można stworzyć komplet pasujących do siebie damskich ubrań górskich. Co ważne kolory te są stałe, nie zmieniamy ich co sezon. Są i będą w ATTIQ na długo. Sprawdź też ubrania termiczne damskie.

Sprawdź też inne ubrania sportowe od ATTIQ: