Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Na rower

Męska odzież na rower – stroje kolarskie, o których zapomnisz, gdy sportowe emocje wezmą górę

Ubrania na rower są dla nas narzędziem – pomocą w przekraczaniu kolejnych granic, które w sporcie stawia ciało i głowa. Stroje kolarskie ATTIQ szyjemy tak, by w ferworze rywalizacji stawały się niewidoczne i niewyczuwalne. Zapomnisz, że masz je na sobie, bo jedyne, o czym będziesz chciał myśleć, to moment, w którym właśnie się znalazłeś. Sportowy trans nie znosi ograniczeń. My też nie.

W ATTIQ tworzymy męską odzież na rower. Szyjemy między innymi:

Nadrzędną zasadą, którą kierujemy się przy projektowaniu i tworzeniu ubrań, jest ich trwałość. Zestawy męskie na rower z metką ATTIQ testują zaprzyjaźnieni z nami sportowcy ATTIQ TEAM. Nasze stroje kolarskie sprawdzamy na trasie, w różnych warunkach pogodowych, na różnych sylwetkach. Chcemy mieć pewność, że będą z Wami przez lata.

W naszej ofercie znajduje się też odzież rowerowa damska.

Męskie ubrania na rower – bo komfort jest też dla facetów

Od kiedy pojawiliśmy się w sportowym świecie, głośno mówiliśmy o tym, że ubrania na rower muszą być komfortowe. Tylko dbając o ciało – jego temperaturę, wilgotność, ochronę przed podrażnieniami – możemy dawać z siebie (sportowe) więcej. Męskie ubrania sportowe z ATTIQ:

  • to odzież rowerowa przemyślana przez konstruktora (np. przedłużony tył, mankiety chroniące przed podwijaniem się rękawów),
  • ma funkcję termoaktywną,
  • jest szybkoschnąca,
  • powstaje z materiałów tworzonych z przeznaczeniem do wykorzystania głównie w sporcie,
  • jest lekka,
  • ma wszyte materiały odblaskowe.

Projekty męskich ubrań na rower tworzymy tak, by dawały maksymalny komfort, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Dodajemy elementy poprawiające widoczność, małe kieszenie na telefon lub niezbędne w trasie akcesoria.

Ubrania dla rowerzystów – stroje kolarskie na długie i wymagające trasy

Choć lubimy dobry design, na pierwszym miejscu stawiamy funkcjonalne rozwiązania i bezpieczeństwo. Znajdziesz u nas stroje dla rowerzysty, który na dłuższe dystanse wyrusza bez większego zastanawiania się, czy to na pewno dobry pomysł. Dlatego właśnie zależy nam, by męska odzież na rower ATTIQ chroniła w różnych warunkach – o zmianę planów (i pogody) podczas rowerowego transu nietrudno.

Ubrania rowerowe męskie dostosowujemy do sylwetki facetów – wkładki żelowe w spodniach na rower profilowane są inaczej niż w projektach damskich. Sprawdzamy i porównujemy materiały – choć wolelibyśmy być wtedy w trasie, regularnie jeździmy na targi tkanin i materiałów. Wybieramy te, których zastosowanie przenosi nasze projekty na jeszcze wyższy poziom.

Wprowadzamy ulepszenia – po konsultacjach z ATTIQ TEAM rozpatrujemy sugestie zaprzyjaźnionych sportowców i wdrażamy te, które są kluczowe dla osiągania lepszego komfortu i większej frajdy z jazdy.

Mamy w ofercie również odzież trekkingowa męska oraz odzież do biegania dla mężczyzn.

Komplet kolarski – przygotowani od stóp do głów

W sklepie ATTIQ udostępniamy męskie ubrania kolarskie tworzące całe zestawy na rower. Możecie je jednak nosić również podczas uprawiania innych sportów, w których kluczowy jest brak ograniczeń ruchu. Nasza odzież kolarska dostępna jest zarówno w sprzedaży online, jak i stacjonarnej.

Polska odzież na rower – szyjemy w górach

Chcemy, żeby ubrania z logo ATTIQ kojarzyły się w świecie sportu z trwałością i maksymalnym komfortem. Projektujemy, konstruujemy i szyjemy je na miejscu. Stroje kolarskie ATTIQ szyjemy w Polsce. Regularnie obserwujemy proces powstawania, interweniujemy na bieżąco, jesteśmy dostępni, gdy nasi pracownicy chcą coś omówić lub zaproponować zmianę. Pracujemy zespołowo na każdym etapie.