Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Kurtki i bezrękawniki

Kurtka do biegania damska – lecimy!

Lecimy z tym bieganiem? Na pogodę nie mamy wpływu, ale na to, co włożymy na siebie na tę pogodę już tak! Zapraszamy Was do tej części naszego internetowego sklepu, w której znajdziecie damskie kurtki do biegania. Czekają na Was: 

  • damskie lekkie bezrękawniki do biegania,
  • bezrękawniki z dodatkowym ociepleniem,
  • damskie kurtki do biegania w deszczu, 
  • kurtki biegowe na wiatr, 
  • biegowe kurtki z kapturem.

Kurtki i bezrękawniki szyjemy według minimalistycznych projektów – nie tracimy energii na rozwiązania, których nie potrzebujecie w trakcie uprawiania sportu. Skupiamy się wyłącznie na tym, co wspiera biegaczki. 

Naszą odzież projektujemy i szyjemy w naszej pracowni na południu Polski u podnóża Tatr i Gorców. Tworzymy ją w zespole, który składa się z młodych konstruktorów odzieży sportowej oraz doświadczonych w szyciu takiej odzieży krawcowych i szwaczek. Prototypy ubrań, w tym także damskich kurtek do biegania, testują dziewczyny z ATTIQ team. Na podstawie ich (naprawdę cennych i nieoczywistych) uwag wprowadzamy zmiany. Dostajecie projekt dopracowany do granic możliwości. 

Kurtka biegowa damska – jak wybrać?

Jak wybrać damską kurtkę do biegania? To temat rzeka. Najwięcej zależy od tego, jaką formą biegania uprawiacie (czy są to okazjonalne wieczorne biegi, czy długodystansowe trasy w górskim terenie). Najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z Zespołem ATTIQ i przedyskutowanie sprawy.

Zobacz też damskie kurtki na rower i kurtki tekkingowe damskie.

Nasi Doradcy Klienta to sportowcy. Pomogą Wam znaleźć najlepszą kurtkę do biegania dla kobiet, ale spokojnie – wiedzą, że nie od razu Kraków zbudowano i nie od razu będziecie biegać w niej maratony. Przegadają z Wami Wasze potrzeby i zaproponują rozwiązanie najlepsze pod względem ceny, funkcji, stylu i kroju.

Jeżeli nie wiesz jaki model kurtki wybrać - ZOBACZ PORÓWNANIE

Lekka kurtka do biegania damska

Nasze kurtki to modele wyjątkowo lekkie. Wiemy, że podczas biegu każdy dodatkowy gram może wpływać na emocje, zadowolenie z trasy i na tempo (sprawdzona informacja!). Projekty damskich kurtek do biegania dostosowane są do uszycia ich z lekkich materiałów takich jak poliester w technologii Ripstop. Faktura materiału (siatka) nadaje damskim kurtkom do biegania trwałości i wpływa na jej niską wagę oraz odporność na deformacje. Niska gramatura materiału sprawia, że kurtka jest nie tylko lekka, ale i kompaktowa.

Kurtka damska przeciwdeszczowa i przeciwwiatrowa do biegania

Wiele modeli damskich kurtek do biegania ATTIQ sprawdzi się jako kurtki przeciwdeszczowe i przeciwwiatrowe. W polskich warunkach te dwie „pogody” często występują razem lub zaraz po sobie. Każdy z projektów jest odporny na wchłanianie wody (do 1-2 godzin umiarkowanego deszczu) – dzięki temu kurtka przeciwdeszczowa pozostaje lekka,  przeciwwiatrowa konstrukcja chroni ciało przed wychłodzeniem. 

Kurtka do biegania zimowa damska

W tej kategorii znajdziecie również damskie zimowe kurtki do biegania. Mamy warianty, które nadają się zarówno na mroźną, ale suchą zimę (bez opadów) – docieplające klatkę piersiową (serce, płuca, nerki) oraz modele na bieganie w deszczu ze śniegiem lub w śniegu.

Damski bezrękawnik, kamizelka do biegania

Coraz częściej pytacie o damskie bezrękawniki (kamizelki) do biegania. I słusznie – są doskonałą dodatkową warstwą ochronną (zewnętrzną lub wewnętrzną). Złapiecie u nas modele cieńsze (zabezpieczające głównie przed wiatrem) oraz docieplające.