Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi zapraszamy do kontaktu.

Jakie jest minimalne zamówienie?

Większość produktów można zamówić już od 1 sztuki. Przy produktach, które mają większe minima znajduje się taka informacja.

Jak dobrać rozmiary?

Każdy produkt który można wykonać według własnego projektu posiada indywidualną tabelę rozmiarów. W oparciu o tabelę należy dobrać rozmiar. Istnieje dodatkowa możliwość przesłania zestawu odzieży w różnych rozmiarach aby można było precyzyjnie dobrać rozmiar. Za wysłana odzież pobierana jest kaucja.

Czy można otrzymać odzież do przymiarki?

Tak, możemy wysłać odzież do przymiarki. Po przesłaniu kaucji wysyłamy paczkę z odzieżą w rozmiarach, która jest potrzebna do dobrania rozmiarów. Po odesłaniu paczki z odzieżą do nas kaucja może być zwrócona na konto lub może być zaliczona na poczet zamówienia.

Czy mogę przyjechać do Waszej firmy aby dobrać rozmiar na miejscu?

Oczywiście będzie nam bardzo miło się z Tobą spotkać. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu abyśmy zarezerwowali dla Ciebie produkty do przymiarki.

Czy wykonujecie projekt?

Tak. Można nam zlecić przygotowanie projektu. Wszystkie szczegóły znajdują się

Chciałbym sam przygotować projekt. Jak mam to zrobić?

Aby samemu przygotować projekt należy pobrać odpowiedni szablon i przygotować go zgodnie z szczegółową instrukcją zamieszczoną ---tutaj

Czy mogę zamówić pierwowzór?

Tak, możemy wykonać pierwowzór. Koszt pierwowzoru wynosi tyle ile zamówienie 1 szt. Jeżeli zostanie złożone większe zamówienie wówczas odliczymy tą różnicę od wartości całego zamówienia.

Gdzie odzież jest produkowana?

Cała produkcja odbywa się w jednym miejscu w naszej siedzibie w miejscowości Chabówka, na Podhalu.

Jakie są metody płatności?

Na zamówienia indywidualne obowiązuje przedpłata 100%. Odstępstwa są możliwe tylko dla stałych klientów.

Czy ceny podlegają negocjacji?

Oferujemy dodatkową możliwość obniżenia ceny w oparciu o wielkość zamówienia. Jest ona kalkulowana indywidualnie. Aby uzyskać dokładną wycenę zapraszamy do wysłania zapytania na biuro@attiq.pl

Czy mogę usunąć z projektu logo Attiq?

W specyficznych przypadkach wyrażamy zgodę na przesunięcie naszego logo, które jest zaznaczone na szablonach. Zgadzamy się na zamianę koloru logo Attiq aby pasowało do projektu. Całkowita rezygnacja z logo Attiq wiąże się z dopłatą 30% do wartości zamówienia.

Posiadam bardzo specyficzny kolor. Czy jest możliwość dopasowania się do niego?

Dopasowanie koloru jest możliwe na dwa sposoby. Prześlij nam numer koloru z palety Pantone Solid Coated lub fizycznie wyślij do nas próbki koloru. Kolory są dobierane przez naszych specjalistów jednak nie zawsze może się to udać w 100%. Każdy materiał z którego wykonujemy odzież inaczej „przyjmuje” barwniki. Kolory mogą więc mieć inną temperaturę, głębię, intensywność i połyskliwość. Na te parametry na mamy wpływu jednak zawsze staramy się zbliżyć do oryginału. Przygotowane próbki możemy wysłać do akceptacji.

Czy mogę zmienić projekt po dokonaniu akceptacji?

Jeżeli rozpoczęliśmy już produkcję to niestety nie będzie możliwa żadna zmiana lub będzie się ona łączyła z dodatkowymi kosztami. Natomiast jeżeli produkcja jeszcze się nie rozpoczęła to teoretycznie możemy dokonać zmiany. W takiej sytuacji prosimy jednak o pilny kontakt aby ustalić potęp prac i możliwości zmian.

Kiedy rozpoczyna się produkcja?

Produkcja rozpoczyna się po akceptacji i opłaceniu zamówienia. Termin realizacji ustalany jest indywidualnie. Wynosi on średnio między 2 do 7 tygodni. Aby uzyskać dokładne informacje na temat czasu realizacji zamówienia zapraszamy do kontaktu.

Czy mogę zwrócić zamówioną odzież?

Niestety, odzież wykonywana na indywidualne zamówienia nie podlega zwrotom.

Czy realizowane projekty są przechowywane u Was w bazie?

Tak, wszystkie pliki graficzne są przechowywane w naszej bazie więc możemy odtworzyć zamówienie nawet po wielu latach o ile posiadamy materiały, z których zamówienie było wykonywane. Jeżeli produkt jest niedostępny, wówczas zaproponujemy inny najbardziej zbliżony do oryginału.

Czy będę mógł złożyć domówienie na kilka sztuk? Jak będzie wtedy cena?

Oczywiście możemy wykonać nawet pojedyncze sztuki. Jeżeli złożyłeś na początku większe zamówienie, zamrażamy Twoją cenę na 13 miesięcy- jeżeli projekt nie ulegnie zmianie. Gdy w Twojej grupie pojawią się więc nowi członkowie, możesz domówić dla nich produkty w tej samej cenie.

Czy mogę wprowadzić zmiany w „kroju”?

Nie ma możliwości wprowadzania zmian w kształcie odzieży ani zamiany materiałów na inne.

Nie znalazłeś odpowiedzi?? Napisz do nas - z przyjemnością wyjasnimy Ci wszystkie wątpliwości :)