Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

ZWROT

Przykro nam, że zamówione produkty nie spełniły Twoich oczekiwań. Obiecujemy Ci, że szczegółowo przyjrzymy się powodom zaistniałej sytuacji i postaramy się aby kolejne Twoje zakupy były dla Ciebie bardziej udane :)

Produkty do odesłania - co dalej?

Produkty należy zwrócić w ich oryginalnych opakowaniach (np. pudełko, kartonik), nie noszące śladów przymierzania (np. puder, zapach perfurm), złożone.
Konieczne jest wydrukowanie formularza i odesłanie go wraz z towarem.

1. Przygotuj paczkę i odeślij ją na adres:

ATTIQ
CHABÓWKA  94 A
34-700 CHABÓWKA

lub
PACZKOMAT CBA01M
Chabówka 82a, Chabówka
Na Stacji Moya

Pamiętaj: przesyłki wysłane za pobraniem (na koszt sklepu) nie będą odbierane.

2. Otrzymaj zwrot pieniędzy

Zwrot należności nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych, liczonych od momentu odebrania przesyłki w naszym magazynie. O zatwierdzeniu zwrotu towaru i należności sklep poinformuje Cię w osobnej wiadomości.

WYMIANA

Jesteśmy na dobrej drodze i tym razem musi się udać!

Masz produkty do wymiany - co dalej?

Produkty należy zwrócić w ich oryginalnych opakowaniach (np. pudełko, kartonik), nie noszące śladów przymierzania (np. puder, zapach perfurm), złożone.
Konieczne jest wydrukowanie formularza i odesłanie go wraz z towarem.

1. Przygotuj paczkę i odeślij ją na adres:

ATTIQ
CHABÓWKA  94 A
34-700 CHABÓWKA

lub
PACZKOMAT CBA01M
Chabówka 82a, Chabówka
Na Stacji Moya

2. Na co wymienić?

Poinformuj nas co chciałbyś wymienić i na jaki rozmiar/kolor. Możesz to zrobić mailowo lub w formularzu zamieszczonym poniżej. Nie zapomnij o podaniu aktualnego adresu do wysyłki. Jeżeli podczas wymiany nastąpi różnica kwot i musimy zwrócić Ci pieniądze- prosimy o podanie numeru konta na który mamy zwrócić Ci nadpłatę. W przypdku gdy podczas wymiany będziesz musiał dopłacić różnicę w wartości produktów prosimy Cię o dopłatę na nasze konto podanie numeru zamówienia którego dotyczyła wymiana.

Gdy tylko przesyłka do nas dotrze to niezwłocznie wyślemy do Ciebie przesyłkę.

3. Oczekuj na nową paczkę!

REKLAMACJA

Jeśli pojawił się u Ciebie problem z odzieżą, którą zakupiłeś w naszej firmie- skontaktuj się z nami mailowo poprzez sklep@attiq.pl lub telefonicznie +48 507 365 832. Ustalimy jaki będzie kolejny krok. Być może będziemy mogli pomóc Ci korespondencyjnie :)

Drogi Biegaczu, Kolarzu, Sportowcu, Kliencie - jak każda rzecz również odzież ATTIQ mogą się zniszczyć, zużyć lub po prostu się popruć.  Bywa i tak. Uchylmy zatem przysłowiowego rąbka tajemnicy i zerknijmy, co może pójść nie tak.

Popruta nitka - zdarza się, że czasami mocniej pociągniemy za pas spodenek albo mocniej pociągniemy za koszulkę i ..nitka pusciła. Podczas wykańczania każdego z naszych prduktów newralgiczne miejsca, w których może dojść do poprucia nitki, staramy się zabezpieczyć.
Ale każdy z nas jest inny, inaczej zakładamy koszulkę, w innych miejscach naciągamy bluzę.
Jeśli tak sie stało, zgłoś się do nas a my pomożemy rozwiązać problem.

Zmechacona koszulka lub bluza - Attiq-owe rzeczy szyjemy z technicznych materiałów. Bardzo staramy się aby wszystkie wybrane przez nas materiały spełniały Wasze wymagania czyli żeby ciuchy były oddychające, szybkoschnące, wentylowały, odprowadzały wilgoć, były elastyczne, termoizolowały i były przyjemne dla ciała nawet po dłuugich zawodach. Aby materiał miał takie właściwości muszą być zastosowane specjalne włókna. Własnie te włókientka są cieńsze i delikatniejsze od tych standardowych zastosowanych np. w bawełnianej koszulce. Podczas ocierania np. szelkami plecaka czy pasem biodrowym koszulka czy bluza ulegają zmechaceniu (zerwaniu włókienek). Aby temu zapobiec zwróć uwagę jak dobrze masz dopasowany plecak, camelbag czy pas biodrowy do ciała podczas ćwiczeń, biegu, jazdy na rowerze. Im bardziej luźniejszy jest ekwipunek tym wiesze następują otarcia podczas aktywności i odzież może zostać uszkodzona. Jest to uszkodzenie mechaniczne i nieodwracalne. Dopasowuj swój ekwipunek do ciała tak aby plecaki, szelki, paski jak najbardziej przylegały do ciała wówczas możliwość uszkodzenia odzieży minimalizujemy.

Zwróć tez uwagę na to jak zabezpieczasz odzież podczas prania. Odzież zawsze pierz w trybie prania delikatnego,  w niskiej temperaturze, z minimalnym wirowaniem i nigdy z rzeczami mającymi rzepy, paski, klamry, które mogą uszkodzić odzież podczas prania.

Jeśli pojawił się u Ciebie inny przypadek niż ten, który wymieniliśmy wyżej albo masz uwagi do naszych produktów skontaktuj się z nami.

Produkty zakupione w naszym sklepie możesz wymienić w ciągu 30 dni od daty otrzymania. Pamiętaj aby odesłać do nas produkty czyste w stanie nieużywanym i z oryginalnymi metkami. Poniżej możesz pobrać formularz.