Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Witaj! Fajnie, że tu zajrzałeś. Poświęć nam kilka minut i zobacz kim jesteśmy a odwdzięczymy się Tobie w postaci świetnych produktów, które możemy Ci dostarczyć!

Trochę historii..

Firma Attiq swoimi korzeniami sięga 1980 roku, w którym prowadzenie własnej firmy było bardzo trudne.. komuna.. stan wojenny.. Trudno sobie wyobrazić, że samo zdobycie farby do wykonywania sitodruków na odzieży narażało nas na kłopoty ze strony apratu władzy i można było być posądzonym o próbę drukowania ulotek niesprzyjającym ówczesnemu nurtowi..  Teraz jest już łatwiej a firmę prowadzi juz drugie pokolenie. Przez ponad 40 lat do dzisiejszego dnia wiele się zmieniło poza jednym- nasze podejście do produkcji odzieży na wysokim poziomie jest ciągle z nami! Teraz dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i technologiami, które w latach 80 były poza wszelkim zasięgiem. Przez ten czas rozwinęliśmy skrzydła i lecimy coraz wyżej!

Pod prąd

Na sukces ATTIQ pracuje kilkadziesiąt młodych i twórczych osób pełnych energii a także spore grono bardzo doświadczonych pracowników. Motywujemy się na wzajem dzięki czemu „narodziny” nowych produktów to efekt współpracy każdego z nas. Staramy się aby każdy kolejny pomysł był lepszy od poprzedniego. Ogromna wiedza wsparta sugestiami naszych klientów owocuje wprowadzaniem coraz lepszych rozwiązań i jeszcze lepszych produktów. Na równi z funkcjonalnością odzieży stawiamy na jakość materiałów, których używamy w produkcji. Poprzez stały kontakt z najlepszymi europejskimi producentami materiałów, na bieżąco wprowadzamy najnowsze rozwiązania technologiczne w naszych kolekcjach. Produkujemy odzież modną, wysokiej jakości i na każdą kieszeń, dla hobbistów i profesjonalistów, wbrew „biznesowym zasadom” - trwałą.

Testujemy!!!

Każdy nasz nowy produkt jest testowany przez naszych zawodników. Są to sportowcy - amatorzy na bardzo wysokim poziomie, którzy regularnie wygrywają najważniejsze biegowe imprezy w Polsce. Ich doświadczenie jest niezbędne w tworzeniu nowych kolekcji, a praca nad nowym produktem jest jak przygoda, która nigdy nie wiedzie utartymi ścieżkami...

Pracujemy
dla Ciebie!

W Attiq możesz zamówić produkty z przygotowanych przez nas kolekcji. Wszystko jest projektowane i produkowane w Polsce w naszej firmie. Nie mamy podwykonawców, nie sprowadzamy gotowych produktów z Azji. W dzisiejszych czasach może to jest trochę niepopularne, ale dla nas najważniejsza jest jakość i tylko w ten sposób możemy Ci ją dać. Jeżeli potrzebujesz stworzyć personalizowaną odzież dla Twojej firmy, dla siebie lub swojej drużyny, to chętnie Ci w tym pomożemy. Mamy zespół projektantów, którzy wykonają dla Ciebie indywidualne projekty i sprawimy byś czuł się wyjątkowo w swoich nowych strojach. 

Jesteśmy ECO

Uwielbiamy kontakt z naturą i wolny czas chętnie spędzamy w na łonie natury. Dlatego ważna jest dla nas ochrona przyrody i odpowiedzialne korzystanie z zasobów. Pozyskujemy czystą energię elektryczną ze słońca. Postanowiliśmy także w jak największym stopniu stosować materiały pochodzące z recyklingu i produkować odpowiedzialnie. Dlatego nasze materiały są produkowane głównie w Europie i posiadają certyfikaty EKO. Twoje zamówienia również pakujemy w ekologiczne pudełka, aby nie tylko było ładnie, ale i ekologicznie :) Na tym jednak nie poprzestajemy.. Nasze produkty będą Ci służyły przez wiele lat. Być może za jakiś czas coś Ci się uszkodzi, może zamek się zatnie, być może zrobi się mała dziurka, a może spotkałeś się z asfaltem lub ostrymi kamieniami i ucierpiała nie tylko Twoja duma.. Postaramy się naprawić Twoją odzież zupełnie za darmo aby wróciła do gry! Zaoszczędzone monety możesz wydać na inne przyjemności ;)

Miło Cię poznać! Jesteśmy ATTIQ. Co możemy dla Ciebie zrobić?